Wpis z mikrobloga

w sumie to trochę śmieszne ale popatrz na to z tej strony - gdy korwin docierał do młodzieży to śmiali się z niego że młodzież nie ma praw wyborczych. No i młodzież która dorosła ma teraz prawa wyborcze.


@aarahon: ziomek XD ten trend jest aktualny od lat 90. Mój 15 lat starszy brat organizował spotkania z Korwinem i też w końcu wyrósł i ma go dzisiaj za dzbana.

Im jesteś starszy
no likwidacja zus i zmniejszenie podatków to akurat chętnie i z tym się powinien zgodzić każdy w miare mlody pracujący człowiek


@msichal: tylko jeśli jest na tyle głupi, że nie widzi, że alternatywą dla państwowej polityki społecznej jest powrót do rodzin wielopokoleniowych albo staruszkowie grzebiący w śmietnikach jak w Korei Południowej

ja podziękuję, już wolę płacić te składki, jedyny problem to sposób w jaki te pieniądze są rozporządzane
@frow: wiadomo, trzeba dopier***ć jak najwięcej podatków, a najlepiej w ogóle nie reformować systemu podatkowego czy samego ZUS-u bo skoro wszystko działa to po co cokolwiek zmieniać, nie? Najlepszy jest komunizm - tym razem NA PEWNO się uda (wymordować kapitalistów, burżuazję i innych wrogów socjalizmu).