Wpis z mikrobloga

@aarahon:

No i młodzież która dorosła ma teraz prawa wyborcze.

Nie do końca bo kompletnie zmienił się profil typowego wyborcy Korwina. Kiedyś popierali go chłopcy ze szkół średnich i politechnik i gdy dorastali to naturalnie przestawali kupować jego populizmy.
Teraz na Korwina i całą Konfederację głosują nacjonaliści, szury i cała reszta "wolnomyślicieli".
Wurmloch - @aarahon: 
No i młodzież która dorosła ma teraz prawa wyborcze.
Nie do koń...

źródło: krw

Pobierz
Z Korwina się wyrasta, przynajmniej w 99% przypadków.


@CosyGrave: z k0rwinistami jest tak, jak z famami ricka i mortiego- wszyscy myślą, że są rickami, a tak naprawdę są jerrym.
korwiniści z kolei wierzą że po spełnieniu postulatów konfy będą bogatymi przedsiębiorcami, albo, że janusz skończy ich wyzyskiwać, w sytuacji, gdzie nie radzą sobie w rzeczywistości w której państwo im wszystko zapewnia i ogranicza janusza przed zmienieniem ich w niewolników xD
Kiedyś popierali go chłopcy ze szkół średnich i politechnik i gdy dorastali to naturalnie przestawali kupować jego populizmy.


@Wurmloch: no oprócz tych którzy niezdali ;)
@frow: libertarianinami to są wyborcy, którzy teraz mają po 30 lat (trochę takich jest ale nie jest to większość). Zostali wychowani w latach 90 w przeświadczeniu o samostanowieniu, o tym ze polskie państwo jest niegodne zaufania i tylko sam sobie jesteś w stanie poradzić, ze idealnie jest zostać przedsiębiorcą. I to są tez wartości na których skupiały się stare partie korwina (knp, upr).
Ale teraz konfa juz mało mówi o libertarianizmie,
CO? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


@datester: uposledzony jestes, wiem. Ale rewolucja pazdziernikowa wybuchla w 1917, od 1914 trwal a pierwsza wojna swiatowa w ktorej po jednej stronie stala carska rosja mikolaja ii.
@CosyGrave:
Ja z Korwina nie wyrosłem, bo nigdy jego #!$%@? do mnie nie przemawiało. W podstawówce nasz nauczyciel historii był zachwycony Korwinem, był to chyba 1994 rok. Mówił nam na lekcji, że wystarczy obniżyć podatki zlikwidować, przepędzić urzędników i Polska będzie potęgą gospodarczą. Spytałem go, skoro jest to takie proste, to czemu nikt na świecie tak nie zrobił? Zaczął coś bredzić o spiskach itp. Ja wtedy miałem 14 lat i byłem
dlatego podmienili go na Mentzena. Ciekawe czy on wie że jest marionetką ruskich wpływów


@aarahon: podmienili JKMa na jeszcze większego fanatyka, JKM to był tylko taki śmieszny dziadek, który publicznie mówił swoje głupoty, ale faktycznie głupi nie był, jak sam niejednokrotnie przyznawał, mówił głupoty dla rozgłosu i kasy.
Mentzen to natomiast fanatyk religijny, skrajny prawak i człowiek chory z nienawiści. Z tego co znam i rozmawiałem z ludźmi z tej partii,