Wpis z mikrobloga

Naszło mnie, może zrobiłem coś głupiego. Odbiło mi od tego, że pierwszy raz od dawna ktoś ze mną pisał przez internet.

Wszedłem na facebooka i przypomniałem sobie o dawnym koledze z klasy, który był dla mnie miły, ale ja tego nie potrafiłem odwzajemnić przez ##!$%@?.
Nie widzieliśmy się od gdzieś 7 lat. Nigdy nie utrzymywaliśmy specjalnie kontaktu.

Napisałem do niego, że przepraszam. Za to, że nie nigdy nie mówiłem do niego pierwszy "cześć". Tu znowu #nerwica #fobiaspoleczna

( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy zrobiłem coś głupiego, ale może jak chociaż poprawiłem mu humor, to może było warto.

#przegryw może #atencyjnyniebieskipasek #qewnakwadracie #samotnosc
qew12 - Naszło mnie, może zrobiłem coś głupiego. Odbiło mi od tego, że pierwszy raz o...

źródło: Jestem_Dziwny

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@qew12: Ciężko powiedzieć. Na pewno dziwne, nietypowe, ale czy błąd? Jeśli widział twoje #!$%@?, a teraz do niego napisałeś i wyszło na to samo, to raczej niewiele to zmienia. Sytuacja jest dziwna i nietypowa, więc ciężko cokolwiek stwierdzić. Od dziwności się nie umiera. Może zagada kiedyś z kimś, że do niego napisałeś i może coś z tego wyniknie, ale ciężko ocenić co.
  • Odpowiedz
@tomek001Hej: ciezko goscia oceniac, bo moze dostaje mnostwo wiadomosci od dawno niewidzianych kolegow ktore pozniej okazuja sie przyneta do spotkania na kawe w maku na jakies MLM albo pozyczenie pieniedzy. Tutaj op i jego problemy sa znane, ale kolega pewnie nie zdaje sobie sprawy ze to byla faktyczna proba nawiazania kontaktu - bo z perspektywy osoby ktora nie jest dotknieta zadnymi problemami nie da sie ukryc ze jest to dziwne
  • Odpowiedz
@qew12: To, że tak odpisał nie znaczy, że się śmieje z ciebie tylko z samej sytuacji. Może to być początek jakiejś fajnej znajomości. Po prostu beka i sam bym tak zareagował ale nie znaczy, że bym źle pomyślał o tobie. Pozdro 600
  • Odpowiedz
  • 0
@good: to nie była próba nawiązania kontaktu. Po prostu mi było żal, że mu nie mówiłem cześć i chciałem żeby wiedział, że nie robiłem tego specjalnie
  • Odpowiedz
@qew12: Panie jakbys mi tak Pan napisal to bylbym przeszczesliwy, ze ktos o mnie pomyslal. Przeciez napisales nieporadnie, ale w milych slowach. Nic zlego nie zrobiles, jesli stary kumpel tego nie docenil to trudno, ale moim zdaniem swiat bylby lepszym miejscem jakby wiecej ludzi mialo takie rozkminy jak Ty i potrafily po latach przeprosic za cos zlego
  • Odpowiedz
@qew12: Przypomniałeś mi, jak kiedyś po powiedzmy 5 latach, zauważyłem, że mój znajomy z którym siedziałem w ławce w liceum, jest online w pewnej grze. Po dłuższej chwili przemogłem się i napisałem, czy chciałby zagrać. Odpowiedzi się nie doczekałem, chłop tylko zmienił swój status na „nie przeszkadzać” i ustawił prywatny profil.
  • Odpowiedz
  • 2
@qew12
Myślę, że może łatwiej by mu było, gdybyś obudował to jakims krótkim wprowadzeniem, w którym wyjasnilbys dlaczego w ogóle do niego piszesz i dlaczego chciałbyś mu to przekazać xD. Jebles wiadomość typu - #!$%@?, przepraszam, że ci nadepnąłem na stopę w autobusie 10 lat temu xD.
  • Odpowiedz
@qew12: nie czytaj innych, wszydłeś bardzo spoko imo. i wcale to nie jest jakieś przepraszanie za istnienie o ile nie będziesz tego robił na każdym kroku. moim zdaniem odważne to było i chciałbym aby moi znajomi byli na tyle odważni co ty. większości ludzi ego nie pozwoli na taki ruch nigdy niestety
  • Odpowiedz
  • 1
@qew12
Ano to, że ktoś już dawno o tym zapomniał i na takie przeprosiny nie czekał. Ty też chciałeś tego gościa przeprosić dla swojego spokoju sumienia i oczekiwałeś chyba, że on to magicznie odgadnie i się zaangażuje w twoje emocjonalne rozterki xD. Zwykle przeprosiny tak nie wyglądają.
  • Odpowiedz