Wpis z mikrobloga

Naszło mnie, może zrobiłem coś głupiego. Odbiło mi od tego, że pierwszy raz od dawna ktoś ze mną pisał przez internet.

Wszedłem na facebooka i przypomniałem sobie o dawnym koledze z klasy, który był dla mnie miły, ale ja tego nie potrafiłem odwzajemnić przez ##!$%@?.
Nie widzieliśmy się od gdzieś 7 lat. Nigdy nie utrzymywaliśmy specjalnie kontaktu.

Napisałem do niego, że przepraszam. Za to, że nie nigdy nie mówiłem do niego pierwszy "cześć". Tu znowu #nerwica #fobiaspoleczna

( ͡° ʖ̯ ͡°)

Nie wiem czy zrobiłem coś głupiego, ale może jak chociaż poprawiłem mu humor, to może było warto.

#przegryw może #atencyjnyniebieskipasek #qewnakwadracie #samotnosc
qew12 - Naszło mnie, może zrobiłem coś głupiego. Odbiło mi od tego, że pierwszy raz o...

źródło: Jestem_Dziwny

Pobierz
  • 46
@qew12: Wszystko zależy od tego czy wyskoczyłeś z tym po 7 latach i to wasza jedyna interakcja. Wtedy wg mnie dziwne, a gościu miał mind fucka. Jeśli z nim rozmawiałeś i w trakcie rozmowy wypaliłeś z tym tekstem, to już raczej tylko zdziwienie, konsternacja, zależnie od tego jak wyglądała wcześniejsza część rozmowy.

Musisz spojrzeć na to z jego perspektywy.
Ty z tego co piszesz rozkminiasz stare problemy i analizujesz swoją sytuację
@qew12: No i dawaj dalej, jak już pierwszy krok poczyniłes, napisz ze przypomniało ci się bo „tutaj daj losowa sytuacje żeby nie wyjść na #!$%@? co myślał x czasu o tej babie ”, zapytaj jak tam jej się w życiu układa, jak będzie chętna na odpowiedzi to zapytaj czy chce wyjść na kawę/ w plener i git