Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o związkach z samotnymi matkami? Lata lecą a ja wciąż nie mogę nikogo znaleźć chociaż aktywnie szukam na aplikacjach randkowych (jednak bezskutecznie). Nie potrzebuje wiele, chciałbym mieć z kim spędzać czas i kogoś kto mnie zaakceptuje. Niestety przez brak znajomych i wiek nie znajdę nikogo z otoczenia i zostaje mi internet a tam samotne matki. Kiedyś miałem jakieś związki więc nie jest ze mną tak źle, ale nie jestem na tyle przystojny żeby znaleźć wolną bez dzieci.

#przegryw #tinder #blackpill #tfwnogf #samotnosc #relacje #zwiazki #badoo #randki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Wyślij anonimową PW do autora (niebawem) · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 20
@mirko_anonim: a jakbyś miał związać się z laską, która na stoliku nocnym po swojej stronie łóżka będzie mieć zdjęcie z byłym to jakbyś się czuł? To dziecko jest właśnie chodzącą pamiątką po jej byłym. Uosobionym przypomnieniem, że już w swoim życiu miała takiego faceta, z którym chciała ułożyć sobie resztę życia ale się nie udało a ty jesteś kolejny po nim. To tak jakbyś dostał w McDonaldzie nadgryzionego burgera, pół kubka
@mirko_anonim: Widze, ze chcesz szukac szczescia w takim zwiazku, ale Ci od razu napisze, ze go tam nie znajdziesz. W takich relacjach nie ma zadnego przywiazania i wiezi. Piszesz o sobie, jak o nieatrakcyjnym facecie, a to nie sprawi, ze taka mamusia bedzie czula pociag do Ciebie schodzac z swoich wymagan, wiec bedziesz dostawal kookblocka. Kobiety z dziecmi beda chcialy bys kochal i wychowywal jej dzieci, a do tego trzeba juz
@mirko_anonim: kiedyś zrobiłem test i jak na tindrze miałem rozmowę z samotnymi matkami to wszystko szło nawet całkiem fajnie do momentu gdy się je pytałem czy moje i jej dzieci się polubią, pisałem że mam dwójkę dzieci w wieku 5,7lat ale żona zmarła na raka.
Nagle dostawałem ghosting i to ewidentnie świadczy o tym że im zależało tylko na dojeniu frajerów z kasy a nie zajmowaniu się cudzymi dziećmi w związku.
@mirko_anonim: ja ci to wyjaśnię obrazowo. Wyobraź sobie że sąsiad ma drzewko i ty codziennie będziesz przychodzić te drzewko podlewać ale nie będziesz zbierać owoców. A jak zacznie ci zasłaniać okno to nie będziesz mógł go przyciąć. I tak z 20 lat dzień w dzień. W dodatku za 20 lat sąsiad ci powie że drzewko ma za mało miejsca na korzenie. A jak już przepiszesz kawałek działki to drzewko ci powie
@mirko_anonim: niepopularna opinia ale jeżeli jesteś ze sobą szczery tak ja piszesz czyli jesteś z kobietą która cię nie kocha bo wolisz być z nią niż sam, wesz że jesteś takim śmieciem że nie masz szans u kobiety bezdzietnej i wolisz by ktoś cos gadał do Ciebie i czasem poszedł z litości do łóżka za cenę łożenia na cudze dziecko - no to Twój wybór. Tak długo jak jesteś szczery ze
@mirko_anonim To po prostu nie wyjdzie. Samotne matki szukają partnera tylko po to, żeby im pomagał. Nie czują się źle samotnie, nie potrzebują miłości, może tylko trochę rozrywki. Na dłuższą metę musisz po prostu wyrzec się swojej godności i przyjąć do wiadomości, że będziesz dla niej tylko przydatnym przedmiotem. Jeśli tak bardzo zalezy Ci żeby być z kimkolwiek, że jesteś w stanie się z tym pogodzić to droga wolna. Przez jakiś czas
@mirko_anonim: Problem polega na tym, że jeśli masz trochę oleju w głowie to w takiej relacji zawsze będzie towarzyszyła Ci myśl, że gdyby nie miała tego dziecka to na 99% nawet by na Ciebie nie spojrzała. Że jest z Tobą tylko dla korzyści materialnych i powodu większej lub mniejszej desperacji. Druga myśl, która będzie Ci towarzyszyła to to, że Ty również jesteś w związku z samotną matka 30+ z desperacji, bo
@mirko_anonim jeśli kobieta jest tego warta, a ty ogólnie chcesz mieć dzieci, to czemu nie? Takie mamy czasy, ze coraz mniej związków jest na całe życie, coraz więcej kobiet i mężczyzn szukających miłości będzie miało przeszłość w postaci wspólnych dzieci. I często to są normalne dziewczyny, którym po prostu w związku nie wyszło. Będąc koło 30stki większość z nas ma już jakas historię i przeszłość. Znam dziewczyny, które mają dzieci z poprzednich
@mirko_anonim: @adamsowaanon uważam ze ma to sens w przypadku gdy oba i ty macie swoje dzieci, ale z własnego doświadczenia wiem ze takie samotne matki celują głównie w bezdzietnych, chodzi głównie o twoje zasoby są większe niż byś miał już swoje dzieci. Dla niej będziesz w związku na trzecim miejscu, tuż po swoim dziecku/dzieciach a i może jeszcze gdzieś ex w tle, chyba ze wdowa, wtedy nie ma. Ale jej cel
via mirko.proBOT
  • 0
Odpowiedź anonimowego użytkownika:

Wg mnie wiązanie się z kimkolwiek z dzieckiem jest trudne, bo od początku relacji jest się na drugim miejscu i łatwo sprawić by zostać porzuconym.

Poza tym jeśli się nie chce mieć dzieci albo nie chce się mieć dzieci już teraz to taka relacja z samotnym rodzicem jest trudna, bo ten rodzic na pewno będzie chciał cześć obowiązków związanych z dzieckiem na Ciebie zrzucić z czasem co może być