Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

W ostatniej ankiecie pytaliśmy Was o to czy jeśli z jednego wątku (wpis/znalezisko) otrzymujecie wiele powiadomień (zawołań), to czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” automatycznie wszystkie powiadomienia z tego wątku. W ankiecie udział wzięło 1130 osób, z których 72,2% opowiedziało się za takim rozwiązaniem - zgodnie z Waszą decyzją tak też zrobimy! ( ̀́)

A teraz kilka informacji #wykopchangelog:

1. W profilu zmieniliśmy sortowanie odpowiedzi na wpisy i znaleziska. Poprzedni układ nie do końca Wam odpowiadał, prosiliście o chronologiczne pokazywanie odpowiedzi do wątków. Zadanie zostało już wykonane

2. Naprawiliśmy również “dzwoneczek” przy obserwowanych tagach - obecnie możecie obserwować tagi, choć nie musicie (i nie będziecie jeśli je sobie wyłączycie) otrzymywać powiadomień z nich.

3. Włączyliśmy czarne listy dla wpisów promowanych na stronie głównej - pod naszymi ostatnimi postami ta sugestia często pojawiała się w dyskusji, założyliśmy więc, że jest to dla Was dość ważny temat.

4. Rozwiązaliśmy problem z dodawaniem znalezisk kierujących do serwisu YouTube - obecnie nie powinna pojawiać się już blokada uniemożliwiająca dodawanie treści z tego serwisu.

__

W komentarzach możecie dać znać co obecnie jest dla Was najważniejsze. Śledzimy, czytamy i analizujemy Wasze zgłoszenia. I chętnie poznamy Wasze zdanie w tym - ale nie tylko - temacie! ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 69
Wszystko spoko, poprosimy jeszcze layout mieszczący więcej komentarzy na jednej stronie. Chociaż nie, jednak nie spoko. Portal od strony technicznej jest może akceptowalny, ale odpływ użytkowników który nam zafundowaliście, zagwarantował miejsca w pierwszym rzędzie płatnym trollom i wszelkiej maści foliarzom. I czego byście nie zrobili, spadek jakości contentu będzie już co najmniej długoterminowy.
Info dla osób, które chcą podrasować USER EXPERIENCE na wykopie, usunąć zbędne, przeszkadzające i niepotrzebne elementy, dostosować to jak wykop wygląda oraz dodać sporo nowych funkcjonalności.

Stworzyłem rozszerzenie do przeglądarki, które naprawia mnóstwo wykopowych bzdur i błędów.

Ponad 200 funkcji naprawiających wykop daje rozszerzenie WYKOP X

Zainteresowany? Zerknij tutaj: https://userstyles.world/style/8174/wykop-x

Szczegóły na http://www.wykopx.pl

Zachęcam do obserwowania tagu #wykopwnowymstylu

Po zainstalowaniu Wykop X okazuje się, że wykop jest nawet całkiem przyjemną i wygodną
Pobierz SebastianDosiadlgo - Info dla osób, które chcą podrasować USER EXPERIENCE na wykopie,...
źródło: rt1YFpc
@wykop Nie wiem ile czasu to "przed chwilą", ale zwykle definiuje się to jako mniej niż minuta, a wg tego z apki android widzę, że post dostaliście przed chwilą, tak samo wszystkie komentarze. Albo zaginana jest czasoprzestrzeń albo zegar nie działa jak należy.
@wykop
1. W apce mobilnej szerokość obrazków wyskalowana do telefonu, często ucina boki
2. Opcja powrotu do całkowicie rozwiniętych komentarzy, widok trzech najbardziej plusowanych bez całej rozmowy najczęściej nie ma sensu, a nawet spoileruje wątek
3. Możliwość wejścia na ulubiony tag prosto z menu po lewej, nawet jak nie było w nim nowych postów