Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykop!

W ostatniej ankiecie pytaliśmy Was o to czy jeśli z jednego wątku (wpis/znalezisko) otrzymujecie wiele powiadomień (zawołań), to czy przejście do danego wątku powinno “odczytać” automatycznie wszystkie powiadomienia z tego wątku. W ankiecie udział wzięło 1130 osób, z których 72,2% opowiedziało się za takim rozwiązaniem - zgodnie z Waszą decyzją tak też zrobimy! ( ̀́)

A teraz kilka informacji #wykopchangelog:

1. W profilu zmieniliśmy sortowanie odpowiedzi na wpisy i znaleziska. Poprzedni układ nie do końca Wam odpowiadał, prosiliście o chronologiczne pokazywanie odpowiedzi do wątków. Zadanie zostało już wykonane

2. Naprawiliśmy również “dzwoneczek” przy obserwowanych tagach - obecnie możecie obserwować tagi, choć nie musicie (i nie będziecie jeśli je sobie wyłączycie) otrzymywać powiadomień z nich.

3. Włączyliśmy czarne listy dla wpisów promowanych na stronie głównej - pod naszymi ostatnimi postami ta sugestia często pojawiała się w dyskusji, założyliśmy więc, że jest to dla Was dość ważny temat.

4. Rozwiązaliśmy problem z dodawaniem znalezisk kierujących do serwisu YouTube - obecnie nie powinna pojawiać się już blokada uniemożliwiająca dodawanie treści z tego serwisu.

__

W komentarzach możecie dać znać co obecnie jest dla Was najważniejsze. Śledzimy, czytamy i analizujemy Wasze zgłoszenia. I chętnie poznamy Wasze zdanie w tym - ale nie tylko - temacie! ()

#nowywykop #wykop #internet
  • 69
@wykop we wpisie nie działa odświeżanie (na apce) poprzez scroll palcem w dół. Ogólnie chyba tez kiedyś można było od razu odpowiadać bez wejścia w cały wątek??
@wykop najważniejsze to przywrócenie funkcjonalności przechodzenia z profilu do swoich komentarzy a nie do znalezisk albo wpisów. Obecnie to jest dramat.
@wykop: Kiedy przywrócicie możliwość usunięcia swojego komentarza pod czyimś wpisem na mikroblogu przez cały czas, a nie tylko do 15 minut? Czemu w ogóle zabraliście tę funkcję? Mam nadzieje, że posluchacie i bede mogl skasowac ten komentarz.
Tak jak to robi "ObrazekZeSchowka 2022":


@look997: rozumiem, że ten dodatek też już nie działa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
miałem coś takiego, tylko w innej wersji i oczywiście popsuli z wprowadzeniem #wykop20 ()
rozumiem, że ten dodatek też już nie działa? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Marcinnx: Tak, już nie działa.
Nowy wykop uniemożliwia, żeby mógł działać.
I nie da się tego naprawić.
Musi wykop sam zrobić taką funkcję.

miałem coś takiego, tylko w innej wersji


@Marcinnx: Ja się inspirowałem, tylko po prostu ulepszyłem.