Wpis z mikrobloga

@naczarak: Nie dziwię się Mentzenowi, bo nikogo nie obchodziło 98 ustaw o gospodarce, wszyscy wyciągali tylko ustawę o aborcji i o małżeństwach tak jakby wszystkie ustawy tylko tego dotyczyły. Też bym był tym zirytowany.

Natomiast jak kogoś interesuje co te ustawy zmieniały to są wszystkie wyliczone w materiale na yt. Osobiście wszystkie te ustawy były bardzo rozsądne i wszystkie popierałem.
@GoddamnElectric: Ty za to nie żartujesz. Ty #!$%@?. To były projekty ustaw, a nie gotowe ustawy i wiadomo, że musiałyby przejść proces legislacyjny. Poza tym twoja opinia jest #!$%@? warta bo ani tych ustaw nie czytałeś ani nie masz żadnych kompetencji by je oceniać pod kątem prawnym.
@Jah00: Oczywiście, że czytałem. Pamiętam też narrację jaka temu towarzyszyła. Mentzen dzisiaj się ich wstydzi i wypiera autorstwa, ciekawe czemu skoro były takie wspaniałe. Nie wiem dlaczego mnie obrażasz, skoro ja tego nie robiłem i odniosłem się do merytorycznego aspektu. To co tam było, to nawet nie były projekty ustaw - to była pełna prowizorka napisana na kolenie w oderwaniu od porządku prawnego i realiów, która totalnie ich kompromitowała, o czym