Wpis z mikrobloga

Mentzen dzisiaj się ich wstydzi i wypiera autorstwa, ciekawe czemu skoro były takie wspaniałe.


@GoddamnElectric: Napisałem wyżej czemu. Bo były one wykorzystywane wyłącznie do ataków światopoglądowych i do wytykania błędów, a nie do merytorycznej dyskusji o programie. Podejrzewam też, że kilka osób z Konfederacji nie ze wszystkim się zgadzało i nie chcieli być kojarzeni z niektórymi zapisami. Natomiast insynuowanie, że Mentzen się wstydzi swoich poglądów to twoje urojenia, bo ja wszystkie
@Jah00: Takim to jestem kłamcą i manipulatorem, że od kilku lat nie udzielam na tagu #polityka, co możesz sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc trochę zabawny zarzut kierowany do nieaktywnego politycznie konta.

Natomiast insynuowanie, że Mentzen się wstydzi swoich poglądów to twoje urojenia, bo ja wszystkie te ustawy popieram i uważam, że gdyby weszły w życie to Polska stałaby się dużo lepszym krajem.


Cieszę się, że
@Jah00: No i druga sprawa - Mentzen sam przyznaje, że teraz chce rozmawiać o podatkach, a nie o rzeczach, których już nie ma w jego przekazie. Skoro to nie jest wyparcie się tego projektu, to nie wiem co by mógł powiedzieć jeszcze :D
Takim to jestem kłamcą i manipulatorem, że od kilku lat nie udzielam na tagu #polityka


@GoddamnElectric: Dyskutowaliśmy co najmniej kilka razy, może to było kilka lat temu, a może pod innym tagiem, ja tu jestem od 15 lat.

to nie zmienia faktu, że jego tłumaczenie po latach jest co najmniej dziwne i odbiega od narracji sprzed kilku lat.


@GoddamnElectric: Dla mnie dziwne to jest atakowanie Mentzena za pracowitość i poświęcenie,
@naczarak: ten grymas na twarzy, kiedy jest zmuszony kłamać że hosting wygasł po prostu mnie #!$%@?. Jak można się zachowywać jak dziecko w wieku 36 lat?
chcieli się tylko #!$%@?ć tak jak ty to teraz robisz.


Ja się o nic nie wykłócam. Przytaczam tylko słowa samego Mentzena, który sprawę postawił jasno i rozwiał wszelkie wątpliwości w dzisiejszym wywiadzie. Te ustawy to już przeszłość. Nawet jeśli jakieś pojedyncze pomysły wrócą, to w zupełnie innej formie i przygotowane "na poważnie".

zwłaszcza, że Konfederacja projekty ustaw w sejmie składała i inni posłowie się też pod nimi podpisywali.


Owszem, składali projekty ustaw,
@Leszcz_Bagienny: Ale na co dowody? To już wywiad z Mentzenem jest sfabrykowany? Bo powołuję się na jego słowa. 100 ustaw Mentzena to już mroczna przeszłość, od której on sam się odcina, a do tego zasłania się tym, że tak naprawdę, to w większości nawet nie była jego. To, że są osoby, którym te "ustawy" się podobały, nie zmienia faktu, że on nie chce mieć z nimi nic wspólnego w takiej formie,