Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć znowu 15 lat, obudzić sie w 2005r
Lipiec, wakacje, wstajecie o 9, mama zrobila bułki i herbate, odpalacie kompa, wlaczacie gta sam andreas i #!$%@?, pozniej koledzy przyjezdzaja, idziec8e pograc w gałe, o 15 na obiad, do wieczora znowu na dworze, wieczorkiem do domu i znowu gta albo inna gierka, zero problemow, zero zmartwień, wszyscy zdrowi, mlodzi, wypoczęci
A teraz? 33 lata na karku, przegrane życie, wegetacja, wstawanie o 4 rano, do kolchozu na 6, po 15 w domu, brak siły na hobby, przychodze z pracy, biore prysznic, siadam na lozku, włączam tv i siedze z telefonem w ręku do 19, pozniej łykam garść tabletek i ide spac. I tak codziennie, w weekend może coś porobię ale po prostu nic już nie przynosi mi radości. Ciekawe ilu jest takich ludzi jak ja, wydaje mi się, ze sporo niestety. #przegryw #pracbaza #depresja #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 61
@drogba90 zależy jak pokierujesz swoje życie. Ja po fizycznej tyrce mam czas na gierki, siłownie i śmiganie wieczorem po mieście. Kobiety nie mam, ale na razie mi to odpowiada.
Kiedyś to było. Na budowie płacili po 5 zł/h, woda sprzedawana głównie w szkle, tak samo jak mleko, gumy Turbo, pokemony w chipsach, a Zastava 101 była oznaką luksusu i dobrobytu. Może niekoniecznie były to lata 2005, ale jednak tamtem okres był taki jakiś... bardziej swojski.


@Shellthorn: O, stary! Chyba ze 2 dekady zmieściłeś w tych wspominkach ;)
@well_being: Dlatego ja lubię próbować nowych rzeczy. Wydaje nam się, że już wszystkiego próbowaliśmy, ale jest mnóstwo różnych rzeczy do porobienia. Dla mnie głównym problemem w zbliżającej się 30stce jest to, że na ogół nie ma się znajomych. W szkole się codziennie spotykało z tymi samymi ludźmi, zawsze było śmiesznie i każdy był głupim dzieckiem. W pracy ludzie mają dzieci, moi znajomi też już pracują i #!$%@? wie co robią całymi
@Jimmyy_123: Taaa tam u ciebie zwracają się do ludzi szanowny panie arkadieczeku xD Tam taka Patola jak ty robi ich zainteresowania to alkohol, patogale i agresja. I dobrze że krótko z takimi bo do takich tylko prymitywne słownictwo dociera, ale też dobre chłopaki są, które powinny być gdzieś indziej ale niestety zycie tak im się potoczylo i ich szkoda.
@dawidfischer4: i wołasz do rodziców "mame tate dajcie oszczędności, wszystkie i jak możecie weźcie kredyt" kupujesz w opór bitcoinów przy premierze za 10gr szt, holdujesz do 2017 gdzie 1 bitcoin = 20k$ sprzedajesz i wtedy możesz kupić sobie upragniony mikroapartament w wawie 5m2 bez okna.
@Jimmyy_123: z głąbem co ma mózg przepity alkoholem i zaczadzony papierochami a do tego który zamiast w nocy spać przerzuca palety raczej się nie porozumiem.
Możliwe że to cię upośledziło.
Dobrze że nie muszę z taką patologią pracować, jedynie na wykopie takich widywać a to jeszcze ujdzie.