Wpis z mikrobloga

Chciałbym mieć znowu 15 lat, obudzić sie w 2005r
Lipiec, wakacje, wstajecie o 9, mama zrobila bułki i herbate, odpalacie kompa, wlaczacie gta sam andreas i #!$%@?, pozniej koledzy przyjezdzaja, idziec8e pograc w gałe, o 15 na obiad, do wieczora znowu na dworze, wieczorkiem do domu i znowu gta albo inna gierka, zero problemow, zero zmartwień, wszyscy zdrowi, mlodzi, wypoczęci
A teraz? 33 lata na karku, przegrane życie, wegetacja, wstawanie o 4 rano, do kolchozu na 6, po 15 w domu, brak siły na hobby, przychodze z pracy, biore prysznic, siadam na lozku, włączam tv i siedze z telefonem w ręku do 19, pozniej łykam garść tabletek i ide spac. I tak codziennie, w weekend może coś porobię ale po prostu nic już nie przynosi mi radości. Ciekawe ilu jest takich ludzi jak ja, wydaje mi się, ze sporo niestety. #przegryw #pracbaza #depresja #zalesie #niewiemjaktootagowac
  • 61
@drogba90: Ja mam więcej wolnego czasu w wieku 28 lat niż miałem w wieku 15 a i tak czuje generalne znużenie życiem. Serio myślę że to polega bardziej na tym że jak miałeś 15 lat to niemal wszystko co robiłeś było jeszcze w miarę nowe dla Ciebie, doświadczałeś elementu nowości który stopniowo zanika jak się starzejemy. Dlatego też nie chciałbym żyć 150 lat
@drogba90: U mnie przelotne relacje na dłuższą metę pogłębiają tylko uczucie pustki i samotności. Kobieta to tylko wisienka na torcie, jeśli człowiek sam w głowie ma niepoukładane to żaden seks tego nie zastąpi. Pamiętam jak czułem się zajebiście będąc nastolatkiem, życie miało jakieś takie barwy i wszystko co robiłem zdawało się mieć sens. Teraz to wszystko #!$%@? jakieś takie nijakie, niby pracuję, dbam o siebie, podróżuje, ale jakoś to wszystko takie
sprzedajesz piłkę i konsole a zamiast z kolegami grać składasz pierwsza koparkę.


@dawidfischer4: jeżeli zaczynasz planować jeszcze przed powstaniem to nie musisz nic sprzedawać, ani robić koparki. Kupujesz BTC za 13,5 kieszonkowego I jesteś ustawiony do końca życia xd
@drogba90 ziomeczku jestem w podobnym wieku, owszem fajnie było mieć 15 lat bo miałem super kumpli z którymi jeździłem na rowerze i zaczęły się pierwsze seksy z koleżankami ale w życiu nie chciałbym wrócić do moich toksycznych rodzicow