Wpis z mikrobloga

Ceny jedzenia poj*bało: warzywa po 20-25zł/kg, mięso po 30-40\ł za kg, tanie piwo droższe niż paliwo - które samo w sobie jest w opór drogie - nawet mrożonki i paróweczki mają ceny z kosmosu.

Da się dziś wyżywić za mniej niż 100zł na dzień? Licząc, że je się pełnowartościowe rzeczy bez promocji i pije coś więcej niż wodę z kranu?

#polska #zarobki #ekonomia #gospodarka #finanse #bekazpisu #humorobrazkowy #zakupy #heheszki #budzetdomowy
wqeqwfsafasdfasd - Ceny jedzenia poj*bało: warzywa po 20-25zł/kg, mięso po 30-40\ł za...

źródło: Zakupy

Pobierz
  • 23
@Ksemidesdelos: ja tez kupuje najtańsze jedzenie jakie się da i wychodzi ok. 350 zł na dzień. Tylko ze ja nie kupuje na promocji bo wtedy bym czuł ze oszukuje samego siebie i wielkiego Donalda Tuska, który dobrze przewidział, ze nie będzie mnie stać na jedzenie. Wiec zamiast w dosłownie każdym sieciowym markecie w Polsce, zakupy robię u cyganów na rogu i mówią mi, ze nie na promocji łapki z gołębia, szczurze
Da się dziś wyżywić za mniej niż 100zł na dzień?


@wqeqwfsafasdfasd: To jest bait tak? Czlowieku ja wpierdaIam jak slon po trzy obiady dziennie bo robie mase to razem z drogimi odzywkami bialkowymi, BCAA, kolagenami i minimum pol kg miesa dziennie wychodze 50zl na dzien.

Wiec po prostu albo nie potrafisz totalnie zarzadzac pieniedzmi albo baitujesz.
@wqeqwfsafasdfasd: da się :) większość warzyw obiadowych jak marchew, ziemniak, pietruszka czy cebula są w okolicach 5zl/kg. Wiadomo, że papryka i pomidory mają ceny z kosmosu, ale paprykę ja zastąpiłam marynowaną albo kupuje bardzo rzadko, bo boli po kieszeni, a pomidory można śmiało zastąpić pasattą pomidorową czy pomidorami z puchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wqeqwfsafasdfasd powiem tyle, ograniczając zakupy o połowę, wydaję o połowę więcej na spożywke. Do tego od września rząd płacił za prąd, więc odchodziło to 700-800kc miesięcznie. Teraz naprawdę ciężko cokolwiek odłożyć bez wyrzeczeń. Szokująca może być przykładowo podwyżka cen posiłków w pracy. Zupa z 15kc na 38kc. Wcześniej kosztowała 15kc a przy wzięciu dania głównego cena była obniżana do 10kc za zupę. Teraz dania główne podrożały o 30%. O ile fajnie zjeść