Wpis z mikrobloga

W sumie to trochę przerąbane, że większość naszego pokolenia będzie musiała wypiertolić równowartość zarobków prawie całego życia, żeby mieć własną chatę, która 20 lat później będzie za 20 lat warta 1/10 z tego, bo ten kraj to umieralnia emerytów i za 20 lat będzie tu 65 procent obecnej populacji.

No, ale człowiek chce gdzieś żyć to cała ta kasa się zmarnuje. Wylosowaliśmy najgorszy moment. Centralnie szczyt bańki.

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #budowadomu #kredythipoteczny #kredyt
  • 35
@Ynfluencer: dlatego ja czekam na spadek po rodzicach, moge mieszkać z nimi do 40tki, dziewczyny i tak żadnej nigdy nie będe miał bo żadna nie będzie chciała biedaka przegrywa a wchodzić po jaja w kredyt mi sie nie widzi przy obecnej sytuacji więc ino lepiej dla rodziców że będą mieli opieke i pomoc na starość
@Tomahawkkk: Jestem człowiekiem z zasadami, z bardzo silnym kręgosłupem moralnym. Nie mogę wspierać procederu oszustwa nakręcanego przez spekułę i developerów, którzy kłamią szybciej niż Morawiecki i non stop gadają, że nieruchomosci muszą wzrosnąć bo coś tam (i tu podstawiają czasami prawdę, ale w większości celowo i z rozmysłem podawane półprawdy i kłamstwa, preteksty).
@Ynfluencer i tak i nie. jak mieszkasz w dużym mieście i Kupisz dom/mieszkanie nie na wsi to nie będzie warte 1/10. cena nieruchomości w mieście zawsze będą rosły bo nie będzie już miejsca na nowe i nie będzie już tak dobrych lokalizacji. 20 lat temu mieszkania były w Warszawie po 3-4 tys. teraz po 10-15-20.
@perfumowyswir: za ten czas będzie o wiele więcej imigrantów, którzy tu będą mieszkać na stałe. Polska gospodarka tylko urośnie z czasem i lukę zaczną wypełniać ludzie ze wschodu i dalekiego wschodu. Już dzisiaj oprócz Ukraińców do Polski przybywa cała rzesza ludzi różnych narodowości.
Żadna pisowska propaganda tylko rzeczywistość. U Niemca dzietność na podobnym poziomie, a w 10 lat przybyło 10 mln mieszkańców. Podobny los czeka Polskę chyba, że się wszystko załamie
W sumie to trochę przerąbane, że większość naszego pokolenia będzie musiała wypiertolić równowartość zarobków prawie całego życia, żeby mieć własną chatę, która 20 lat później będzie za 20 lat warta 1/10 z tego, bo ten kraj to umieralnia emerytów i za 20 lat będzie tu 65 procent obecnej populacji.


No, ale człowiek chce gdzieś żyć to cała ta kasa się zmarnuje. Wylosowaliśmy najgorszy moment. Centralnie szczyt bańki.


@Ynfluencer:
1. Nie ma