Cześć Mireczki - pytania do latających #drony planuję odwiedzić kraje nadbałtyckie i chciałbym zrobić parę filmików i zdjęć.
I tu pytanie...
Czy ktoś latał na Litwie Łotwie i Estonii?
Wiem, że trzeba się stosować do przepisów, sprawdzać mapę itd, ale nie jestem pewien gdzie się rejestrować z polskim numerem operatora by zgłaszać lot itp...
Dron 249g Dji mini 3
#litwa #lotwa #estonia #pytaniedoeksperta
I tu pytanie...
Czy ktoś latał na Litwie Łotwie i Estonii?
Wiem, że trzeba się stosować do przepisów, sprawdzać mapę itd, ale nie jestem pewien gdzie się rejestrować z polskim numerem operatora by zgłaszać lot itp...
Dron 249g Dji mini 3
#litwa #lotwa #estonia #pytaniedoeksperta













to coś jakbyś w polskim powiedział kurcze faktycznie albo racja racja tylko to angielskie brzmi x100 lepiej