Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko154
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
M52b

M52b

Dołączył 8 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7869
  • Znaleziska 802
  • Mikroblog 7067
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 31
grand_khavatari
grand_khavatari
przedwczoraj, 20:01:10
  • 2
w angielskim jest takie fajne słowko "indeed"
to coś jakbyś w polskim powiedział kurcze faktycznie albo racja racja tylko to angielskie brzmi x100 lepiej
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b przedwczoraj, 21:15:27 via Wykop
  • 0
@grand_khavatari: rel
  • Odpowiedz
Mirek_Cebula
Mirek_Cebula
Mirek_Cebula
przedwczoraj, 20:54:54
  • 0
Cześć Mireczki - pytania do latających #drony planuję odwiedzić kraje nadbałtyckie i chciałbym zrobić parę filmików i zdjęć.
I tu pytanie...
Czy ktoś latał na Litwie Łotwie i Estonii?
Wiem, że trzeba się stosować do przepisów, sprawdzać mapę itd, ale nie jestem pewien gdzie się rejestrować z polskim numerem operatora by zgłaszać lot itp...
Dron 249g Dji mini 3

#litwa #lotwa #estonia #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b przedwczoraj, 21:09:18 via Wykop
  • 1
@Mirek_Cebula: zwróć uwagę na zakłócenia GPS, blisko Rosji duża szansa że dron poleci do Moskwy po starcie
M52b - @Mirek_Cebula: zwróć uwagę na zakłócenia GPS, blisko Rosji duża szansa że dron...

źródło: IMG_0738

Pobierz
  • Odpowiedz
Uuroboros
Uuroboros
22.06.2026, 01:01:43
  • 0
Jaki telefon można kupić do najlepiej 3 tysięcy ale z limitem do 4?
Zastanawiam się nad kupnem czegoś dla kogoś z rodziny, samsungi odpadają bo tak i koniec.
Obecnie ta osoba używa huawei p30. Chciałbym czegoś lepszego dla tej osoby. Przez pewien czas myślałem o nothing 4 pro bo można go dostać za 2400, niby ok, nic wybitnego ale ta osoba lubi trzymać telefon długo a tam są tylko 3 lata wsparcia aktualizacjami.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 22.06.2026, 02:21:38 via Wykop
  • 0
@Uuroboros: używałem 5 lat p30 pro, szczerze żaden nowy tel nie spełni oczekiwań po Huaweiu, ja przesiadka na iPhone 17 za te 4k i poczucie że lekko przepłaciłem za telefon który ma to samo co p30, jedynie filmy lepsze, zdjęcie według mnie bez różnicy. Z kolei pixel 10 miałem w rękach za te 2500 to zoom zajebisty ale wrażenie że się zatnie zaraz.
  • Odpowiedz
M52b
M52b 20.06.2026, 08:17:48
  • 11
Aż mi się przypomniało, żonie w ciąży przysługiwało 10 spotkań z położną na szkołe rodzenia, finalnie położna miała czas tylko na 4, cały czas odmawiała, a na internetowym koncie pacjenta elegancko wszystkie 10 spotkań odhaczone xD
#ciaza #medycyna #nfz #lekarz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b
Autor
20.06.2026, 08:19:58 via Wykop
  • 6
@M52b: a no i w grupie na którą chodziła było 6 dziewczyn, więc x6 combo
  • Odpowiedz
galek
galek
15.06.2026, 16:10:29
  • 27
#antynatalizm

Natalisci nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać.

Co trzeba mieć z głową żeby robić dzieckonw kraju objętym wojna ???

Ale.przeciez zaraz się zleca nataluchy i napiszą: przecież to jest ich decyzja nie wolno krytykować
galek - #antynatalizm 

Natalisci nie przestaną mnie nigdy zaskakiwać.

Co trzeba mie...

źródło: 1000015802

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 15.06.2026, 21:11:44 via Wykop
  • 1
@galek: ciekawe kiedy odkryjesz ile dzieci się rodzi w slumsach w Bangladeszu, Indiach i w chatkach z błota w Afryce bez dostępu do wody i lekarstw, daj znaka jak zsumujesz wszystko
  • Odpowiedz
OgurRicc
OgurRicc
14.06.2026, 18:39:41
  • 31
Niefart Leclerca stwarza wrażenie jakby gdzieś w korporacji skończyły się wpływy jego zmarłego ojca i rodziny Bianchiego. Teraz Elkann chce 8 WDC Lewisa i to Lewis dostaje lepsze części i lepiej poskładanego bolida
#f1
OgurRicc - Niefart Leclerca stwarza wrażenie jakby gdzieś w korporacji skończyły się ...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 14.06.2026, 20:14:04 via Wykop
  • 2
@OgurRicc: czyli wruci Kubica za leclecka?????
  • Odpowiedz
jacekparowka
jacekparowka
jacekparowka
13.06.2026, 07:09:56
  • 808
#lekarski #lekarz #konowalposting
jacekparowka - #lekarski #lekarz #konowalposting

źródło: HKnGkMQXkAAfbEv

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 13.06.2026, 07:59:04 via Wykop
  • 301
@jacekparowka: taką panamerą to on jak miał 18 lat jeździł xd
  • Odpowiedz

624

Kolumbijczycy szturmują Polskę. Szukają u nas nowego Eldorado, a znajdują kłopot

Kolumbijczycy szturmują Polskę. Szukają u nas nowego Eldorado, a znajdują kłopot

Kolumbijski polityk Andres Jaramillo na TikToku i Instagramie oferuje rodakom pracę w Polsce. Na miejscu okazuje się, że ani pracy, ani pozwolenia na nią nie ma. A polska firma, którą prowadzi brat polityka, została niedawno wykreślona z krajowego rejestru agencji zatrudnienia.

znin
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 17.05.2026, 08:14:11
  • 142
  • #
    kolumbia
  • #
    polska
  • #
    imigranci
  • #
    praca
  • #
    pieniadze
  • #
    ciekawostki
M52b
M52b 18.05.2026, 06:52:59 via Wykop
  • 3
@gokotgo: +1 duże firmy szukają taniej siły roboczej i tyle, wiem bo u nas miasto powiatowe i kilka dużych zakładów wystarczyło by w niedzielę w parku słychać latynoskie rytmy i grille zamiast discopolo. Rozmawiałem z nimi i tam gdzie pośrednik mówi że jest kasa i robota tam jadą
_kierowca_bombowca_
_kierowca_bombowca_
12.05.2026, 09:56:06
  • 1
Jak Wam siedzi taki negatyw?
https://garago.so/c/bmw-3-series-convertible-e36-0daE6fOT8B
#motoryzacja #samochody
kierowcabombowca_ - Jak Wam siedzi taki negatyw?
https://garago.so/c/bmw-3-series-con...

źródło: IMG_5871-scaled

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 12.05.2026, 11:13:54 via Wykop
  • 4
nawet k---a niechce mi się odpisywać, ale niech stracę - ciężko pojąć to normikom, ale to auto nie służy na dojazdy do roboty w fabryce tylko to auto pokazowe - znam właściciela ma pewnie dużo innych aut którymi jezdzi na codzień, to ma tylko na zloty - klikasz w guzik i air ride podnosi całe auto, jak chcesz być purystą to kupujesz oryginał i trzymasz pod kocem - tu jest odwrotnie modyfikujesz
  • Odpowiedz
qlimax3
qlimax3
11.05.2026, 16:42:48
  • 9
Zakaz deptania trawy i jazdy na rowerze xD
Jak ktoś nie poleci za to, to nie mam pytań.

#wilanow #warszawa
qlimax3 - Zakaz deptania trawy i jazdy na rowerze xD 
Jak ktoś nie poleci za to, to n...

źródło: HH8_wNpWoAQiSUN

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 11.05.2026, 18:49:31 via Wykop
  • 1
@qlimax3: co to dożynki były już na Wilanowie???
  • Odpowiedz
cheture
cheture
09.05.2026, 12:43:17
  • 35
będzie obiat
cheture - będzie obiat

źródło: IMG_6060

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 09.05.2026, 14:28:34 via Wykop
  • 0
@cheture: Poka efekt
  • Odpowiedz
ghdfgdfgdfg
ghdfgdfgdfg
ghdfgdfgdfg
30.04.2026, 09:41:07
  • 41
#antynatalizm

serio ktoś ma czelność z tym dyskutować? xD
ghdfgdfgdfg - #antynatalizm

serio ktoś ma czelność z tym dyskutować? xD

źródło: 1000009377

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 30.04.2026, 11:08:20 via Wykop
  • 2
@ghdfgdfgdfg: od dziś jestem anty Porsche 911.
Same minusy - kosztuje kupe siana, weź tyle odłóż, potem strach że ktoś porysuje no i trują planetę
Fakt, widzę że sąsiad ma i mówił że super spędził wakacje na alpejskich trasach a auto przyciąga uwagę i sprawia fun z jazdy, ale co z tego jak i tak za 20 lat skończy na złomie.
Oczywiście nigdy nie jeździłem i nie zamierzam nawet spróbować
  • Odpowiedz
M52b
M52b 30.04.2026, 11:08:51 via Wykop
  • 0
@ghdfgdfgdfg: sory nie powiązane z twoim postem, przypadkiem tu dodałem
  • Odpowiedz
kendyl
kendyl
30.04.2026, 08:04:01
  • 0
#motoryzacja #samochody

Czesc wszystkim, szukam auta i chętnie posłucham opinii od osób, które coś podobnego mają albo miały.

Budżet mam około 💵 100k zł (+/- kilka tys.). Teraz jeżdżę 🏎️ Audi A4 B6 1.6 benzyna - mam je już 7 lat, więc czas na odświeżenie garażu.

Szukam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 30.04.2026, 08:20:34 via Wykop
  • 1
@kendyl: kilka dni użytkowałem qashkaia z wypożyczalni, wygodne auto, ale bagażnik taki jakiś niewymiarowy - wózek dla niemowlaka ciężko wchodził, mam jeepa renegade i bym powiedział że po spakowaniu się identycznie wyglądał jak w jeepie xd spalanie mi pokazywało 7.9, dynamika na autostradzie spoko. Ogólnie sam stoję przed wyborem zakupu ale najlepiej poświęcić trochę czasu i wynająć na kilka dni np z 99rent
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
30.04.2026, 02:43:49
  • 68
Jak sobie pomyślę, że moje dziecko musiałoby od drugiego roku życia z---------ć do żłobka, potem przechodzić przez komunistyczny system szkolnictwa, a potem z---------ć do pracy z jakimiś z------m dojazdami bo tak c-----y jest rynek pracy to aż mi szkoda tego małego smroda, chociaż nawet go nie mam.

Życie na tej planecie to jakiś nieśmieszny żart, nie pisałem się na to, a na logout brak odwagi i tak znajduję się w zawieszeniu nawet
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 30.04.2026, 03:47:14 via Wykop
  • 55
@PrzodownikPracyZaGrosze: pomyśl że to dziecko odkryje kiedyś co to piątkowy wieczór -Gierka na konsoli, monsterek i cziperki a w mikrofali pizza, warto
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony
24.04.2026, 19:36:52
  • 939
nie moge patrzec na te influencerskie mordy krzyczace "WPLACAJCIE, NA CHORE DZIECI NIE DACIE?", w momencie gdy ich glowne zajecie to ciagla optymalizacja podatkowa, zeby jak najmniej zaplacic miedzy innymi na utrzymanie oddzialow onkologii XD
#latwogang #antykapitalizm #cancerfighters
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 24.04.2026, 20:42:08 via Wykop
  • 298
@DzonyDzony: coś w tym jest prawdy, ale z podatków taka kasa to by poszła na termomodernizację szpitala czyli CarPort na ładowanie Porsche Cayenne ordynatora
  • Odpowiedz
Kwasny_konfident
Kwasny_konfident
02.04.2026, 17:27:10
  • 14
Bracia Żelkolec już na wolności! (。◕‿‿◕。)

Otóż, wpłaciliśmy kaucję:


... i wyszliśmy – #wygryw. W końcu ktoś musi dla Cię te
Kwasny_konfident - Bracia Żelkolec już na wolności! (。◕‿‿◕。)

Otóż, wpłaciliśmy kaucj...

źródło: wyszlismy-juz-w-Gusto

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 02.04.2026, 19:19:20 via Wykop
  • 1
@Kwasny_konfident: cory trevor, żelki już kurde faja
  • Odpowiedz
Vuuk-o
Vuuk-o
20.03.2026, 10:31:55
  • 50
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 20.03.2026, 14:18:50 via Wykop
  • 20
@Vuuk-o: plot twist - jego matka sprzedaje kokosy za rogiem a młody nakręca marketing pod kurortem
  • Odpowiedz
salo91
salo91
salo91
17.03.2026, 04:59:03
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 17.03.2026, 05:43:03 via Wykop
  • 1
@salo91: elegancko zadziałało, udostępniłeś dalej i coraz więcej osób widzi reklamę xd o to chodzi
  • Odpowiedz
M52b
M52b 15.03.2026, 08:22:50
  • 0
#f1 gdzie teraz strimki się ogląda? Chce tylko włączyć na podium Hamiltona sobie xd
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b
Autor
15.03.2026, 08:27:15 via Wykop
  • 1
@marek_antoniusz: dzięki jeszcze 7 okrążeń to poczekam bo nie dam rady oglądać merców na przodzie
  • Odpowiedz
cedric
cedric
14.03.2026, 12:42:58
  • 10
#budowadomu #budujzwykopem kupujesz gotowy prosty projekt w kształcie stodoly a pozniej oglądasz projekt techniczny i o zdziwienie.
cedric - #budowadomu #budujzwykopem kupujesz gotowy prosty projekt w kształcie stodol...

źródło: IMG_5388

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

M52b
M52b 14.03.2026, 14:17:36 via Wykop
  • 0
@cedric: co to za projekt xd?
  • Odpowiedz
M52b
M52b 14.03.2026, 18:40:58 via Wykop
  • 0
@cedric: loooo panie SSZ 700netto, machający papież xD ale powodzonka bo fajnie wyglądać będzie, sąsiedzi już bigos z w--------a gotują
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 10
  • Strona 1 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 18.05.2018

    Gadżeciarz
  • Kolarz
    od 26.01.2021

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking