Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś ten fenomen jedzenia robaków na wykopie (szczególnie wśród prawaków)? Przecież nikt wam tego do mordy nie będzie wpychał. Każdy człowiek sam decyduje o swoim menu bo najpierw jedzenie trzeba kupić, potem oporządzić i przygotować. Zastanówcie się. Czy na dzień dzisiejszy (oprócz babć) wpycha wam do gardła coś na siłę? Jakieś firmy wykryły nisze a oszołomy jak zwykle się zesrały. Ciekawe ile razy w swoim życiu jedliście koszeline, nie będąc świadomym jej pochodzenia.
#jedzenie #jedzzwykopem #bekazpodludzi #bekazprawakow #robaki #nowywykop
Tetsuya - Wyjaśni mi ktoś ten fenomen jedzenia robaków na wykopie (szczególnie wśród ...

źródło: 119082903_2762291190537001_1310730838554327556_n

Pobierz
  • 74
@Tetsuya: ja mam tylko jedną obawę, a w zasadzie dwie.
Masz rację, nikt mi nie wepchnie na siłę kotleta ze świerszcza, zamiast kotleta schabowego. Dalej będę mógł kupić schabowego, tylko jego cena będzie wyższa, bo? Właśnie, czy wzrośnie przez koszt produkcji, nawozów itp czy w dlatego, że ktoś zwiększy marzę?

I druga kwestia. Nie zastąpią świerszczami itp " normalnego" jedzenia. Bardziej zostanie użyty jako dodatek/ wypełniacz by podbić ilość białka w
@Tetsuya: nie interesowałem się tematem ewentualnej szkodliwości owadów, ale jeśli takowa nie występuje to oczywiście ze lepiej #!$%@?ć białko z robaków niż cukier który jest #!$%@? zabójcą milionów ludzi na świecie.
@e_m_p: No nie wiem, może wybuchła wojna na Ukrainie ?
To już pomijasz specjalnie ?
Nie musiałeś używać paszportów covidowych podczas podróżowania ? Nie musiałeś się testować ? Nie było kampanii nakłaniających do wzięcia 5 szczepionki? Nie było reklam w tv, radiu, internecie, banerach?
Gdzie te trupy na ulicach? Co z grypą? Nagle się pojawiła w tym roku, a w poprzednim znikła ?
Co ty mi tu #!$%@? synku.
No nie wiem, może wybuchła wojna na Ukrainie ? To już pomijasz specjalnie ?

@eenki: No i jakaś mała wojenka przekreśliła globalny plan ekipy Klausa Schwaba? Testów nie trzeba też do Meksyku i Tajlandii - aż tak ich ta wojna w Ukrainie ubodła?

Nie musiałeś używać paszportów covidowych podczas podróżowania ? Nie musiałeś się testować ? Nie było kampanii nakłaniających do wzięcia 5 szczepionki?


Hola hola, pandemia miała być pretekstem do
@e_m_p: wojna, która może zmienić porządek sił w Europie, a szur nazywa to małą wojenką xDDDDDDD na tym powinienem zakończyć twój wysryw, ale kompromituj się dalej.

Nie wiem o jakim planie mówisz, ale możesz rozwinąć, bo widzę, ze to twój konik, onuco.

A ja mam znajomego, który jest gejem i bez szczepienia zwiedził 20 krajów. I nie musiał się testować. I paszportu nie miał. Poważnie.

Covidowe prześladowania ludzi w Kanadzie czy
@eenki:
Jak się ma zamordyzm w Kanadzie i Australii do porządku sił w Europie?

Od 1 października 2022 r. testy przed wjazdem nie są już wymagane dla osób wjeżdżających do Kanady drogą lądową, powietrzną lub wodną. link

18 kwietnia 2022 r. zniesiony został wymóg posiadania negatywnego wyniku testu w kierunku COVID-19 wobec osób przyjeżdżających do Australii z zagranicy. link


A ja mam znajomego, który jest gejem i bez szczepienia zwiedził 20
e.....p - @eenki: 
Jak się ma zamordyzm w Kanadzie i Australii do porządku sił w Euro...

źródło: Screenshot 2023-02-18 at 01.24.13

Pobierz