Wpis z mikrobloga

Wyjaśni mi ktoś ten fenomen jedzenia robaków na wykopie (szczególnie wśród prawaków)? Przecież nikt wam tego do mordy nie będzie wpychał. Każdy człowiek sam decyduje o swoim menu bo najpierw jedzenie trzeba kupić, potem oporządzić i przygotować. Zastanówcie się. Czy na dzień dzisiejszy (oprócz babć) wpycha wam do gardła coś na siłę? Jakieś firmy wykryły nisze a oszołomy jak zwykle się zesrały. Ciekawe ile razy w swoim życiu jedliście koszeline, nie będąc świadomym jej pochodzenia.
#jedzenie #jedzzwykopem #bekazpodludzi #bekazprawakow #robaki #nowywykop
Tetsuya - Wyjaśni mi ktoś ten fenomen jedzenia robaków na wykopie (szczególnie wśród ...

źródło: 119082903_2762291190537001_1310730838554327556_n

Pobierz
  • 74
Przecież nikt wam tego do mordy nie będzie wpychał. Każdy człowiek sam decyduje o swoim menu bo najpierw jedzenie trzeba kupić


@Tetsuya: No wlasnie plany sa takie zeby zredukowac ilosc spozywanego miesa i zastapic je robakami...
Nie kupisz wiecej jak 16 kg miesa na rok (wariant optymistyczny) bo po wejsciu cdbc wszystkie transakcje beda sledzone i twoj limit na koncie spowoduje blokade.
BeatboxRocker - >Przecież nikt wam tego do mordy nie będzie wpychał. Każdy człowiek s...

źródło: Kartki2030

Pobierz
Lewactwo jak zwykle robi fiksy i udaje, że nie wie o co chodzi. Przecież tu nie chodzi o jedzenie robali tylko o brak wyboru, który korpokraci rękami lewaków chcą wprowadzić


@Blaskun: no, to samo ze związkami partnerskimi. Wszędzie gdzie je wprowadzili nie ma innej opcji jak tylko zostać gejem lub lesbijką.

Popatrz na wysyp artykulow promujacych jedzenie robakow


@BeatboxRocker: Są zaraz obok tych promujacych bycie LGBT? Kojarzę, temat obejrzałem raz
Kojarzę, temat obejrzałem raz film gdzie była para gejowska i następnego dnia już chciałem tylko facetów ruchać


@Morf: Widze, ze lewaki maja problem wybiec w przyszlosc, ale coz wasz problem. Propaganda lgbt zaczela sie w latach 90-tych i teraz widac tego efekty. Tak samo bedzie z robakami