Wpis z mikrobloga

Jakim to trzeba byc matolem zeby wprowadzić taki update ktory zniechęcił 3/4 użytkowników do korzystania z tego portalu. Nie rozumiem zidiocenia tych którzy na to pozwolili przecież to jawny sabotaż. Jedyne wytłumaczenie to to ze musieli rozliczyć jakis projekt do konca roku ktorego nawet nie tknęli a juz #!$%@? pieniądze. Przecież ty nic nie działa. Nie da sie tego przeglądać No i brak apki iOS od 2 miesięcy to tez żenada. Albo jestescie zupełnym nieudacznikami albo złodziejami lub jednym i drugim.
#wykop #oswiadczenie
  • 95
Patrząc na to co się odwaliło z tym portalem to jestem w stanie uwierzyć w nawet najbardziej szurskie teorie spiskowe, tj. chcieli ograniczyć zasięgi, aby łatwiej uciszać użytkowników i żeby przekaz pisowsko-orlenowski był lepiej widoczny.


@KK44: Paniczne zachowanie Białka, jego przeprosiny i jakieś tam naprawy jednak temu przeczą. Są też nowe funkcjonalności, gdyby wszystko działało prawidłowo, to kategorie własne mogłyby być całkiem fajnym dodatkiem. Myślę, że dali pieniądze niekompetentnym ludziom, jak
@Banita2025: jaką odsiadkę? Hahaha
Kto by nie wygrał wyborów w tym kraju i tak nikogo z wcześniejszych rządzących nie będzie rozliczać. Z resztą pis w tak ogromnej skali przejął i zdeprawował wszystkie urzędy i instytucje że potrzebna by była lustracja jak po komunie żeby cokolwiek móc zrobić. Myślisz że takie coś jest możliwe?
@Diamondhandsrocket: Można też spojrzeć na to w inny sposób - sytuacja niezbyt dobrze świadczy o tzw. "społeczności" wykopu. Portal nie utracił żadnej core'owej funkcjonalności a ludzie przez pomniejsze niedogodności albo niefortunne rozwiązania UI/UX odpłynęli albo w ramach protestu przeszli na jakieś hejto, które i tak jest lata świetlne za wykopem. Wieloletni użytkownicy poobrażali się jak dzieci i pousuwali konta, bo ich ulubiona stronka przeszła nie do końca udaną modyfikację xD

Decyzja
@Diamondhandsrocket coś może w tym być że wypok tak bardzo szkalował pis i orlen że musieli faktycznie zniechęcić ludzi do portalu bo był za duży szum w internecie. Dużo osób już pouciekało a jak tak dalej będzie to ucieknie jeszcze więcej przez taki #!$%@? udpate. Ja już osobiście z 5-6 godzin tygodniowo przeglądania wykopu na telefonie zeszlem do godziny, coraz mniej tu zaglądam, udzielam się jeszcze mniej jak wcześniej aż w końcu
barany jeszcze nie zauwazyli ze bez wyczysczenia plików cookie starym uzytkownikow wogole nie otwiera sie wykop... na tym stracili 60% uzytkownikow, pewnie nie bylo zadnych end to end testow robionych, tylko wypuscili release a testerzy zeby dzialalo otwierali w trybie incognito :D
Najlepiej jest na głównej gdzie przez cały dzień potrafi dojść ze 3-4 nowe wrzuty. xD

Dodatkowo cały portal tak przymula i po dłuższym oglądaniu nawet wpisywany tekst laguje (pic rel. to FF tylko z jedną kartą Wykopu, już jest ponad 2GB xD), że to jest jakaś pieprzona abstrakcja.

Jedyne takie combo #!$%@? nowego wyglądu i zamulenia serwisu widziałem tylko w przypadku jak wchodził (i dalej jest) nowy FB. Więc w sumie Wykop
Krupier - Najlepiej jest na głównej gdzie przez cały dzień potrafi dojść ze 3-4 nowe ...

źródło: dd

Pobierz
@cichy-spokojny-grzeczny: powiedz mi, że nie korzystałeś za wiele z wykopu bez mówienia, że nie korzystałeś za wiele z wykopu xD w takim portalu jak wykop core'owe funkcjonalności mogą być definiowane przez każdego na swój sposób, zapomniałeś też chyba, że appka na iOS nie istnieje, PWA ssie, a UX na androidzie jest tragiczny, plus na żadnym z wymienionych nie da się praktycznie korzystać z wyszukiwarki, dalej nie ma powiadomień push, przynajmniej ja
45 lat na karku, z czego kilkanaście na wykopie, obecna apka ma taką czcionkę na mikroblogu bez opcji regulacji że bez okularów na 6.5 calowym telefonie dla mnie jest nie czytelna, mimo ustawień czcionki w telefonie na większą, większość aplikacji ma taką możliwość, wykop nie, zaglądam tu jak chce mi się sięgnąć po okulary, robię to coraz rzadziej....