Wpis z mikrobloga

Jakim to trzeba byc matolem zeby wprowadzić taki update ktory zniechęcił 3/4 użytkowników do korzystania z tego portalu. Nie rozumiem zidiocenia tych którzy na to pozwolili przecież to jawny sabotaż. Jedyne wytłumaczenie to to ze musieli rozliczyć jakis projekt do konca roku ktorego nawet nie tknęli a juz #!$%@? pieniądze. Przecież ty nic nie działa. Nie da sie tego przeglądać No i brak apki iOS od 2 miesięcy to tez żenada. Albo jestescie zupełnym nieudacznikami albo złodziejami lub jednym i drugim.
#wykop #oswiadczenie
  • 95
  • Odpowiedz
@Diamondhandsrocket: Szkoda strzępić ryja. Ja długie lata dosłownie żyłem na wykopie, z co najmniej dwa razy dziennie długi sesje itd. Od tej aktualizacji to jak jestem tu z raz-dwa na tydzień to jest święto xD. Na telefonie apka oczywiście przestała działać, bo olali współracę z twórcami przy zmianie API ((oficjalna to było i jest gówno), więc już ja nawet #!$%@?łem.
Zresztą widać po ilości plusów na Mirko / Głównej jak
  • Odpowiedz
Nie dosyć, że nadal wiele rzeczy działa jak syf mimo, ze niby "naprawili" to jeszcze ni uja nie da się do tego wyglądu przyzwyczaić, nie jest tak wygodny i miły w obsłudze jak był stary, mimo, że teoretycznie, nie jest aż taki zły.
  • Odpowiedz
@Diamondhandsrocket:
Goniacy termin za dotacje to jedno, a drugie to pogarda do uzytkownikow. Maja nas za debili, przegrywow i nolifow co za reke nawet nie trzymali i co im sie da to grzecznie wezma i beda uzywac. Swiadomi uzytkownicy ktorzy nie wcisna sobie kitu to jest wlasnie kit. To byla prawda moze z 8 lat temu.

Z wykop 2.0 to cos jak byś prowadzil rodzine zastepcza gdzie masz 4 dalnow
  • Odpowiedz
Odkąd tu pozmieniali wchodzę może raz w tygodniu na 10 minut zamiast codziennie lurkować. Poznałem w końcu w tym czasie normalną dziewczynę chociaż to pewnie związku nie ma ale dobrze brzmi xD Nowy wykop zmienił moje życie. Ciekawe jak tam statystyki wejść na stronę po zmianach. No i te ogólne statystyki :)
  • Odpowiedz
@cichy-spokojny-grzeczny w punkt. Jest Rumun są różne problemy ale ehh mówienie że 3/4 nie działa w sensie ze co? Xd nie miało być wiele rzeczy bo zrobili kategorie ale widać że ludzie nie chcą/nie umieją z nich korzystać to przywracają stare funkcjonalnosci tak jak chce lud. ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Diamondhandsrocket: najgorsze jest to że brną w to dalej i nie poprawią największych bolączek tylko "pierdoły"
1. Wolne działanie serwisu
2. Bardzo wolne działanie mikrobloga - czekanie kilka sekund na wygenerowanie...
3. wszystko zajmuje za dużo miejsca w pionie !
4. nie ma scrolla na głównej tylko klikanie do następnych stron
5. w sumie najważniejsze.. nie ma już tej całej społeczności która
  • Odpowiedz