Wpis z mikrobloga

Jakim to trzeba byc matolem zeby wprowadzić taki update ktory zniechęcił 3/4 użytkowników do korzystania z tego portalu. Nie rozumiem zidiocenia tych którzy na to pozwolili przecież to jawny sabotaż. Jedyne wytłumaczenie to to ze musieli rozliczyć jakis projekt do konca roku ktorego nawet nie tknęli a juz #!$%@? pieniądze. Przecież ty nic nie działa. Nie da sie tego przeglądać No i brak apki iOS od 2 miesięcy to tez żenada. Albo jestescie zupełnym nieudacznikami albo złodziejami lub jednym i drugim.
#wykop #oswiadczenie
  • 95
Można też spojrzeć na to w inny sposób - sytuacja niezbyt dobrze świadczy o tzw. "społeczności" wykopu. Portal nie utracił żadnej core'owej funkcjonalności a ludzie przez pomniejsze niedogodności albo niefortunne rozwiązania UI/UX odpłynęli albo w ramach protestu przeszli na jakieś hejto, które i tak jest lata świetlne za wykopem. Wieloletni użytkownicy poobrażali się jak dzieci i pousuwali konta, bo ich ulubiona stronka przeszła nie do końca udaną modyfikację xD


@cichy-spokojny-grzeczny: białek,
P.S. Apka też zajebista jest. Każde kliknięcie to nowa strona więc jak się klika wstecz to nie zamyka apki, a cofa do poprzedniej strony. Kliknijcie kilka razy np. "mikroblog" to będzie was cofać ciągle do mikroblogu. XD


@Krupier: to juz chyba naprawili
@polecony_8: Właśnie naprawiłeś mi wypok na głównym komputerze XD. A tak się dziwiłem, czemu wykop tylko na safari (które usuwa ciastka po wyłączeniu) mi działa..
Myślisz że takie coś jest możliwe?


@BNM2136: nie tylko jest możliwe ( PRL miał i większą obsadę i silniejsze ZOMO ) ale konieczne. I gdyby się pisowcy tego nie spodziewali to nie robiliby wszystkiego łącznie ze stanikiem wojennym ( który na 99% będzie, już Wołodia zrobi wszystko żeby im w tym pomóc ) żeby władzy nie oddać.