Wpis z mikrobloga

30 048 + 25 = 30 073

W końcu! Po tym jak zmienili wypok na v0.1 to było słabo... ale wracamy. Miesiąc się kończy. Nie zrobiłem tego co miałem zrobić ale 720km/6700m chociaż pojeżdżone. Wczoraj wbiłem na Vista Chinesa ciągnąc znajomka na górę. Próba utrzymania HR na smyczy powiodła się sukcesem chociaż czasu wjazdu lepiej nie wspominać... Przynajmniej wjechaliśmy razem. Jechałem na Rychu (ramka Richard Sachs, rocznik 1995), bo gravel pojechał do Petrópolis, gdzie w ciągu najbliższych 2-3 tygodni urodzi się młoda więc pewnie będzie tylko Zwift grany ale zobaczymy... szkoda by było kręcić tylko wirtualnie bo tam dobre klimaty i sam Henrique Avancini śmiga.

Jeszcze mnie coś pożarło jak dojechaliśmy do "Mesa do Imperador" i mi cała lewa gira spuchła dzisiaj lol.

Więcej standardowo na Stravie:
https://www.strava.com/activities/8475662008

#rowerowyrownik #rower #gravel #brazylia #riodejaneiro #strava

Skrypt | Statystyki
brasileiro - 30 048 + 25 = 30 073

W końcu! Po tym jak zmienili wypok na v0.1 to było...

źródło: zdjecie

Pobierz
  • 4
Oczywiście.

Polecam poczytać o Rychu - Richard Sachs to obok Toma Ritcheya, Bena Serotty, Joe Breeze'a, Stephena Bilenky'ego jeden z najsławniejszych budowaczy ram w historii USA.

Rama była zamówiona w 1990, trzeba było czekać 5 lat bo takie miał długie terminy (później miał przerwę, teraz koło 3 lat się czeka). Rama kosztowała 5000USD, robiona na Columbusie (Columbus robi mu od 2004 rurki specjalnie na zamówienie, Rychu wykombinował je razem z Dario Pegorettim,
Frame builder ale po polsku to by było pewno konstruktor... Trochę mi się zapomniało polskiego po latach za granicą więc wykombinowałem budowacza ( ͡º ͜ʖ͡º)