Wpis z mikrobloga

"Przegrać jak Hejto po wprowadzeniu nowego Wykopu" - tak powinno brzmieć przyszłowie o zmarnowanej szansie. Admin Hejto szybko okazał się zwykłym cenzorem (i to w typie kukolda i simpa, ot taki gnojek, który zyskał 5 minut popularności), jak się wydaje liczy na kasę z donejtów, a swoje prywatne frustracje przelewa na społeczność. Niestety nie jest to dobra alternatywa. Szukamy dalej.

#hejto #wykop #nowywykop
  • 56
@PsychiatraRadzi: Nie, w ogóle nie mam i nie miałem konta na Hejto, ale po przeczytaniu wiadomości o nich na Wykopie sam sprawdziłem jak to wygląda i faktycznie tamtejszy admin jest o wiele gorszy niż tutejsza moderacja. Ale nie to mnie szokuje, bo palantów w życiu spotyka się mnóstwo. Po prostu bardzo się dziwię, że mając szansę na wypromowaniu się przy okazji zamieszania z nowym Wykopem, on świadomie z tej szansy rezygnuje
@Tank1991: ale to nie ma znaczenia kto dostał po dupie. Portal tego typu ma być z reguły tworzony przez społeczność, a nie przez administratora z małym penisem. Im więcej ingerencji administratora w zawartość portalu (już pomijam obnoszenie się z tym i zachowywanie jakby się było Panem Świata :DDD) tym gorzej dla samego portalu. Do tego jeśli ten ktoś ma jakieś ewidentne problemy i chore ambicje... to masz przepis na #!$%@? portal
@Tank1991: to że akurat przegryw zgarnął gniew admina nie ma nic wspólnego z tym, czy admin miał prawo się tak zachować - a nie miał. Totalna amatorka i traktowanie serwisu jak własny folwark. Ktoś jeszcze wrzucał screena jak narzekał że użytkownicy nieodpowiedzialnie zużywają jego cenną przestrzeń serwerową xD ziomek jest ewidentnie solidnie poryty
@Tank1991: to że akurat przegryw zgarnął gniew admina nie ma nic wspólnego z tym, czy admin miał prawo się tak zachować - a nie miał. Totalna amatorka i traktowanie serwisu jak własny folwark. Ktoś jeszcze wrzucał screena jak narzekał że użytkownicy nieodpowiedzialnie zużywają jego cenną przestrzeń serwerową xD ziomek jest ewidentnie solidnie poryty