Wpis z mikrobloga

Jak zagotować janusza?
Jakieś 2-3 miesiące temu zwróciłem uwagę typowi by posprzątał gówienka po psie, a on, że nie będzie sprzątać, bo to nie jest plac zabaw. Miejsce: kawałek zieleni między blokami.
Dziś rano wychodzę do pracy, odpalam samochód i zaczynam skrobać szyby. I pojawia się on! Pan janusz, z siwym wąsem i psem na smyczy. #!$%@? się do mnie, że auto nie może w ogóle stać odpalone na postoju, bo zatruwam środowisko i za to jest mandat (uwaga) 3 TYSIONCE ZŁOTY. Wyśmiałem typa i powiedziałem żeby dzwonił po psiarskie. Zapytał czy telewizji nie oglądam i czynie znam przepisów drogowych, odpowiedziałem, że nie i nie oglądam TVP.
W pyskówce zapytałem czy nadal nie sprząta po psie - odpowiedział, że nie i nie będzie sprzątać!
Powiedziałem, ze takie odchody mogą zarazić inne psy jakimiś chorobami - powiedział, żebym go nie pouczał o psach. Pewnie on wie lepiej.
Z takim ograniczonym człowiekiem raczej nie ma sensu wchodzić w jakąkolwiek dyskusję. Jak go spotkam, że pies sra i typ nie sprząta to zwrócę mu jeszcze raz uwagę. A spotkam go, bo mieszka w bloku naprzeciwko Tfu na psiarzy co nie sprzątają po swoich psach.
#psy #zwierzeta #zwierzaczki #belchatow
  • 25
@troglodyta_erudyta: wystalkowałbym go i sprawdził które jego auto jest i bym mu te gówienka zbierał i kład przy wejściu do auta. Tak żeby wdepnął i sobie jechał z przyjemnym zapachem. Albo klamkę wysmarować :)
@Soczi: #!$%@?ć psiarzy co nie sprzątają po swoich kundlach, ale typ miał rację - przepis (jak głupi by nie był) że nie można opuszczać uruchomionego pojazdu istnieje i jest egzekwowany.

Jak widać każdy z Was ma swoją rację. Rozwiązanie jest jedno - musicie się #!$%@?ć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nerlo_ajcats: pies nie musi zjeść kupy, by złapał jakiegoś syfa. Może złapać jakieś choroby będąc od gówna kilka metrów. Ile w tym prawdy nie wiem ;)
Edit a to nie jest zakaz oddalania się od pojazdu przy zapalonym silniku?


@Soczi: z tego co się orientuję (choć zaznaczam - mogę się mylić) to jeśli Twój tyłek nie siedzi na fotelu kierowcy, to już jesteś "oddalony" od pojazdu.
@Soczi: jest bodajże zakaz pozostawiania pojazdu z uruchomionym silnikiem powyżej minuty, chyba zakaz opuszczania jeśli uruchomiony i, najlepsze, zakaz jazdy z brakiem widoczności przez szyby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@macgajster: no jest, ale #!$%@? nie miał się do czego #!$%@?ć, to #!$%@?ł się, że 30 sekund szybę skrobałem po odpaleniu samochodu :D To mnie najbardziej rozbawiło, bo chciał pokazać, że jest "lepszy" XD
@Soczi: To zostawienie odpalonego auta jest o wiele ‚gorsze’ spolecznie, prawnie itd.

Ja po psie sprzatam i nienawidze jak psiarze #!$%@? te gowna zostawiaja, ale nie o tym. Zakladamy, ze psy sa odpowiednio szczepione i prowadzone, bo tak nalezy zakladac, to te kupy nie powinny szkodzic nikomu dopoki trafiaja na trawnik a nie na chodnik.

Twoj samochod niepodwazalnie zasmradza srodowisko, pol biedy jak masz nowe auto w miare, ale jak masz
@Soczi polecam zrobić Ci tak Januszowi jak ktoś kiedyś mnie na złość (taki osiedlowy psychol).

Zrób kupę do reklamówki i później ja wywal Januszowi na przednią szybę na środku. Nie rozwalają jej, tylko taki duży klocek ciep z reklamówki na szybę. Trust me - zapamięta...

@Bekonik: może i zasmradza, ale nadal uważam, że jest to promil tego co wytwarzają obrońcy środowiska podróżujący prywatnymi odrzutowcami... Sam staram się nie siedzieć w aucie odpalonym dłużej niż minutę. I #!$%@? mnie jak policja ci wlepi mandat za to, że "zanieczyszczasz środowisko", a sami potrafią siedzieć w odpalonej suce przez 10 minut, bo im dupki zmarzną. A interwencji nie mają. Mniejsza.
Bardziej mnie śmieszy to, że ktoś posiada zwierzaka, traktuje