#boks Dobra, to teraz można na spokojnie:
- Pierwsza słaba walka w wykonaniu Usyka, walczył słabo i kropka. W sumie nie wiadomo czemu, wyglądał jakby mógł a nie chciał. Stąd nasuwają się myśli o celowym przeciąganiu walki, co samo w sobie było by nieuczciwe i głupie. A Rico dał z siebie 200% i zaprezentował się dobrze, trzeba go pochwalić.
- Do czasu knockdownu Rico prowadził, no ale nie aż tak,
- Pierwsza słaba walka w wykonaniu Usyka, walczył słabo i kropka. W sumie nie wiadomo czemu, wyglądał jakby mógł a nie chciał. Stąd nasuwają się myśli o celowym przeciąganiu walki, co samo w sobie było by nieuczciwe i głupie. A Rico dał z siebie 200% i zaprezentował się dobrze, trzeba go pochwalić.
- Do czasu knockdownu Rico prowadził, no ale nie aż tak,









#bekazpisu #polityka