Wpis z mikrobloga

Raz jak pracowałem w jednym januszexie to podrywała mnie Ukrainka (fajna dupa) czasem dała jakiegoś cukierka, zawsze się uśmiechała i zagadywała jak obok przechodziła. Niestety miała chłopaka, który był zawsze całkiem w porządku i takim sympatycznym ukraińskim mirkiem. Ta jego dziewczyna nawet pisała do mnie na Messengerze co u mnie itd. i jakbym chciał to bym się z nią umówił. Jednak ja uznałem, że lepiej się od tego odciąć i nie będę ruchał laski gościowi którego lubię. Może jestem miękka fają, ale trudno, uważam, że są w życiu wyższe wartości niż keks ¯\_(ツ)_/¯
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Polnischefuhrer:

Trochę jakbyś się chwalił, że miałeś dobrą okazję ukraść coś kumplowi, ale w sumie to nie ukradłeś więc możesz się pochwalić jaki z ciebie zajebisty człowiek honoru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chociaż w czasach spermienia do wszystkiego co się rusza na rzecz własnej godności może jest to jakieś osiągnięcie i odchył od normy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polnischefuhrer to ja miałem podobnie. W mojej historii to ja byłem tym ukraińskim Mirkiem, Ty byś był prawdziwym Niemcem, który jednak skorzystał z okazji:) ta historia skończyła się tak, że moja już była zaszła w ciążę baaaardz szybko z tym Niemcem. Nie dla Polaka to.
i właśnie to odróżnia facetów od zwierząt i kobiet.

Zasady i poczucie honoru.


@Arthaniel:
Swojego czasu w nowej pracy spodobała mi się liderka. Gdy spojrzeliśmy sobie w oczy zrobiło się jakby cieplej więc najwyraźniej to odwzajemniała.
To był jeden z dwóch razy, kiedy spojrzała mi w oczy, drugi był jak kończyłem pracę tam. Ogólnie wyraźnie mnie unikała.
Dlaczego? Bo była mężatką.
Więc najwyraźniej są kobiety z zasadami. Czy jest ich mniej
nie będę ruchał laski gościowi którego lubię


@Polnischefuhrer: ale ona tylko dała ci cukierka i była miła czy dawała do zrozumienia że chce Ci wskoczyć na #!$%@?? Jak to pierwsze no to bardzo rycerska postawa, pozazdrościć lol
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ta jego dziewczyna nawet pisała do mnie na Messengerze co u mnie itd. i jakbym chciał to bym się z nią umówił.


@Polnischefuhrer: nie zrobiłeś ty, to skoro czuła chęci do zabawy zrobi to z pewnością kto inny. Takich dup nigdy nie traktujesz na serio. Tamten Mirek i tak był już na straconej pozycji.

@Polnischefuhrer: kiedys kobieta mojego sasiada pisala do mnie na messengerze ze mozemy umowic sie na ruchanie,
@Polnischefuhrer: mialem kiedys podobna sytuację. Patrzac z perspektywy czasu żałuję ze pokierowałem sie zasadami i nie chcialem zaangazowac sie w to bo tak nie wypada.

#!$%@? tamtego goscia, bierz co chcesz
@Polnischefuhrer: jesteś zwykłym przegrywem który nie zna życia. Laska się do niego uśmiechnęła i napisała kilka wiadomości s u ciebie już w głowie ślub. Gdybym ja coś takiego traktował tak jak to znaczyłoby że tygodniowe kilka lasek chce się że mną ruchać. Otrzasnij się miras