Wpis z mikrobloga

Raz jak pracowałem w jednym januszexie to podrywała mnie Ukrainka (fajna dupa) czasem dała jakiegoś cukierka, zawsze się uśmiechała i zagadywała jak obok przechodziła. Niestety miała chłopaka, który był zawsze całkiem w porządku i takim sympatycznym ukraińskim mirkiem. Ta jego dziewczyna nawet pisała do mnie na Messengerze co u mnie itd. i jakbym chciał to bym się z nią umówił. Jednak ja uznałem, że lepiej się od tego odciąć i nie będę ruchał laski gościowi którego lubię. Może jestem miękka fają, ale trudno, uważam, że są w życiu wyższe wartości niż keks ¯\_(ツ)_/¯
  • 115
tak bys miał babe, a nie walił konia na wykopie


@s---k: baba w perfidny sposób zmieniła fagasa, to dlaczego nie miałaby zrobić tego kolejny raz tym razem op mógł być poszkodowany.
@Uuroboros: jak będzie chciała, to i tak zmieni chłopa. I to że op się nie skusił, to znajdzie się inny.

Nie wiesz jakie relacje były między tą kobietą, a jej obecnym partnerem. Może niedogadywali się, i był czas na to, żeby się rozstać?
@AntiAdzik: to ze ty raz w zyciu zlapales za cycka to nie znaczy ze kazdy. nie mialem problemu zeby ogarnac sobie jakas na ruchanie, a tego sasiada znalem cale zycie i zawsze byl w porzadku w stosunku do mnie