Wpis z mikrobloga

Raz jak pracowałem w jednym januszexie to podrywała mnie Ukrainka (fajna dupa) czasem dała jakiegoś cukierka, zawsze się uśmiechała i zagadywała jak obok przechodziła. Niestety miała chłopaka, który był zawsze całkiem w porządku i takim sympatycznym ukraińskim mirkiem. Ta jego dziewczyna nawet pisała do mnie na Messengerze co u mnie itd. i jakbym chciał to bym się z nią umówił. Jednak ja uznałem, że lepiej się od tego odciąć i nie będę ruchał laski gościowi którego lubię. Może jestem miękka fają, ale trudno, uważam, że są w życiu wyższe wartości niż keks ¯\_(ツ)_/¯
  • 115
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kaorle84: nie ma kolegów to bym nie przesadzał, ale u mnie cześć firmy jest tak wzajemnie umoczona, że nikt na nikogo złego słowa nie powie i wszyscy się szanują
@Polnischefuhrer: I co niby z tego co napisałeś wskazuje, że na ciebie leci i mógłbyś się z nią umówić? Jeśli bycie miłym i pisanie co tam na fejsie oznacza, że koleżanka z tyrki na ciebie leci, to jestem #!$%@?ą casanovą. Thx, nie wiedziałem xD
Takie rzeczy się czuje, po prostu laska była nachalna i latała za mną jak poparzona. Nawet jak nie odpisywałem to dostawałem po kilka wiadomości czemu nie odpisuje, także dziewczyna szukała czegoś więcej i w stosunku do nikogo więcej oprócz mnie się tak nie zachowywała. Nawet z tym mirkiem gadała czasem trochę ozięble, a przy rozmowie ze mną wysoka ekscytuja. No po prostu było za dużo sygnałów, by myśleć że zwyczajnie jest miła.
@Polnischefuhrer: byłem kiedyś na domówce i był tam dość ładna dziewczyna. Zamieniliśmy ze 3zdania, kilka razy nasz wzrok się spotkał. W jakimś momencie poszedłem do zamrażarki po chłodzący się alkohol, a ona przyszła za mną i zaczęła mnie całować. Spędziliśmy imprezę razem, dobrze się bawiąc. Koniec imprezy czekamy na mrozie na taksówkę, całujemy się i ona nagle mówi "nawet mój chłopak się tak na mnie nie patrzy". Alkohol w głowie szumi,to
Dziewczyna traktowała gościa jak normalnego kolegę, a ten nie dość że ma urojenia, że to było coś więcej to jeszcze sobie przypisuje jakąś heroiczną wstrzemięźliwość. xD
@Polnischefuhrer: Tak napalona na ciebie była, że ani razu cię nie zaprosiła na wyjście we dwoje po pracy xD?

@juzwakruzwa: Mógł jej się nawet podobać, ale pisanie, jaki to on nie porządny bo się nie umówił A MÓGŁBY to trochę beka. Skoro nawet tego nie próbował zrobić i nie wiadomo jaki byłby skutek xD
@Polnischefuhrer:

podrywała mnie Ukrainka (fajna dupa) czasem dała jakiegoś cukierka

Jednak ja uznałem, że lepiej się od tego odciąć i nie będę ruchał laski gościowi którego lubię.


Od cukierka do dupczenia. Sprawdź jak!
@Polnischefuhrer: Dlatego ja nie uśmiecham się do polskich mężczyzn i nie jestem jakoś przesadnie miła, bo sperma uderza do głowy i wyobrażają sobie zaraz niewiadomo co, np. to, że na nich lecę XD
Już nie mówiąc o tym, że ta Ukrainka musiałaby mieć wyższy stopień upośledzenia jeżeli chciała zdradzać swojego chłopaka z kolegą z pracy, którego oboje znają XD
Dzięki, rozbawiła mnie Twoja historia( ͡° ͜ʖ ͡°)