Wpis z mikrobloga

  • 1122
Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze. Razem z moją dziewczyną będziemy przez kilka miesięcy zwiedzać Azję Południowo-Wschodnią. Naszą podróż zaczynamy w Bangkoku. Nie mamy z góry ustalonego planu podróży no bo po co? Na bieżąco będziemy decydować gdzie pojedziemy w dalszej kolejności.

Gdyby ktoś chciał śledzić nasze przygody to zapraszam do obserwacji tagu - > #wieczniewolni
Możesz również zaplusować pierwszy komentarz. Wtedy będę wolał Ciebie pod kolejnymi postami.

Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji. Praktyczne porady, ceny na miejscu, ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc, nasze przygody? No i z jaką częstotliwością chcecie aby wrzucał posty i wolał Was?

Dziękuję również wszystkim, którzy obserwowali moja zeszłoroczną podróż do Ameryki Środkowej. Cieszę się, że udało mi się zainspirować kilku Mirków do podróży.

Zapraszam również do obserwacji naszych profili w social mediach. Tam relacjonujemy na bieżąco.

Instagram - https://www.instagram.com/wieczniewolni
Facebook - https://www.facebook.com/wieczniewolni
YouTube - https://www.youtube.com/c/wieczniewolni
Blog - www.wieczniewolni.pl #podroze #natura #wycieczka #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania #tajlandia #bezplanu
Pobierz ziolo22 - Siema mordeczki! 

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze....
źródło: comment_16734986109WErp14wWhwZlOwX9dfmqf.jpg
  • 409
1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek na swiecie nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych?


@comfyStefan: > 1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek na swiecie nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych? To tak jakby o Egipcie napisac, ze zwiedzalo sie Afryke ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@comfyStefan: mi się marzy USA i co w tym złego?
@ziolo22: Udanej podróży. Co do treści to jak uda wam się coś fajnego zobaczyć, poznać to jasne róbcie kontent. Natomiast jak ma to być kolejne zdjęcie street foodu z Azji i zdjęcia miejsc gdzie w samym Google Maps mają po milion fotek od różnych ludzi już to sobie darujcie. Serio. Lepiej pójść w jakieś ciekawe miejsce i sobie potem ściągnąć profesjonalne zdjęcie z neta niż robić kolejne foty komórką. Wiadomo kilka
taka prawdziwa Afryka ze wszystkim poniżej Sahary


@F1A2Z3A4: tak właśnie jest, to oczywiście prawda i właśnie dlatego to zabawne że ludzie jeżdżący na wakacje do krajów na północnym wybrzeżu Morza Śródziemnego często nazywają to Afryką. Może w Twoim otoczeniu tak nie jest, w moim jest.
Typ jeszcze dobrze nie wyjechał, a już odpalił pełen przekrój mediów :)


@way-farer: no, zwłaszcza ze relacjonował już poprzednią podróż więc nie musiał zakładać tylko już miał. Wystarczyło kliknąć przed skomentowaniem.
Serio wykop to ściek i kupa gówna, ale to co się w tym poście wydarzyło to przechodzi ludzie pojęcie jak sfrustrowani i zgorzkniali tu siedzą ludzie.
jak zawsze #!$%@?ło gówno pod tego typu postami xD ktoś se spełnia marzenia jakie by one nie były, a przyjdzie banda zjebów co se musi podbić ego hejtując, bo ktoś śmie chcieć robić relację z wycieczki do tajlandii xD

jak się nie podoba, to po #!$%@? hejtować? xD ja sprawdziłem te sociale, nie jestem targetem i w sumie mam je gdzieś xD ale rozumiem i cieszę się, że ktoś sobie spełnia swoje
koro się wystawia na widok publiczny i świeci swoją mocno średnią szmulą, to niech się liczy z negatywnymi komentarzami, na które zresztą w pełni zasłużył.


@andrzej-tester: O kolejny #!$%@? sfrustrowany. Ma dziewczynę, są szczęśliwi podróżują sobie. Przychodzi mentalny 15 latek i mówi że w sumie to jego szmula jest średnia (jak by to miało jakiekolwiek znaczenie w tym wpisie) i ogólnie to zasłużył na hejt bo śmiał się pochwalić że jedzie
@ziolo22: dobrej i bezpiecznej podróży!

Ściekowy poziom mirko utrzymany, gdzie większość komentujących najdalej gdzie może pojechać to na pętle końcową swojego autobusu albo tramwaju. Przywalać się do Mirka, ze swoją kilkumiesięczną podróż na drugim końcu świata, rozpoczyna w miejscu gdzie jest lotnisko, brawo frustraci, brawo.