Wpis z mikrobloga

  • 1122
Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze. Razem z moją dziewczyną będziemy przez kilka miesięcy zwiedzać Azję Południowo-Wschodnią. Naszą podróż zaczynamy w Bangkoku. Nie mamy z góry ustalonego planu podróży no bo po co? Na bieżąco będziemy decydować gdzie pojedziemy w dalszej kolejności.

Gdyby ktoś chciał śledzić nasze przygody to zapraszam do obserwacji tagu - > #wieczniewolni
Możesz również zaplusować pierwszy komentarz. Wtedy będę wolał Ciebie pod kolejnymi postami.

Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji. Praktyczne porady, ceny na miejscu, ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc, nasze przygody? No i z jaką częstotliwością chcecie aby wrzucał posty i wolał Was?

Dziękuję również wszystkim, którzy obserwowali moja zeszłoroczną podróż do Ameryki Środkowej. Cieszę się, że udało mi się zainspirować kilku Mirków do podróży.

Zapraszam również do obserwacji naszych profili w social mediach. Tam relacjonujemy na bieżąco.

Instagram - https://www.instagram.com/wieczniewolni
Facebook - https://www.facebook.com/wieczniewolni
YouTube - https://www.youtube.com/c/wieczniewolni
Blog - www.wieczniewolni.pl #podroze #natura #wycieczka #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania #tajlandia #bezplanu
Pobierz ziolo22 - Siema mordeczki! 

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze....
źródło: comment_16734986109WErp14wWhwZlOwX9dfmqf.jpg
  • 409
@ziolo22 ja #!$%@?, po raz tysięczny odkrywam, jaki wykop jest #!$%@?. Ze swojej strony gratuluję i życzę Wam powodzenia w podróży. Jeśli sprawi Ci to frajdę to pisz, o czym chcesz, ale możesz dodawać informacje praktyczne (ceny, godziny otwarcia, wskazówki) - jeśli ktoś będzie szukał info odnośnie jakiegoś miejsca to takie informacje mogą być pomocne.
Powodzenia!
bo te blogi/vlogi stały się tak sztampowe, że człowiek kiedyś oglądał nawet jakiś im podobny z zaciekawieniem, ale ile można? To samo kampery, chwalenie się mieszkaniami po remoncie, choinką, sesje rodzinne. To nie jest #!$%@? wie co w dzisiejszych czasach, a ludzie mentalnie zatrzymali się 15 lat temu i dalej myślą, że to luksus dla elit.


@Misiopysioo: ale ja już całkiem #!$%@? od tym wszystkich blogów, bo samemu nie chce mi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ziolo22: miłej podróży, ale jeśli chodzi o relacje podróżnicze to jest masa contentu na ten sam temat i raczej nikogo to specjalnie nie interesuje. Fajnie jakby ludzie przestali traktować wykop do takiej autopromocji, bo z tego co widzę to twoja jedyna działalność tutaj.
@ziolo22: duzo bezsensownych komentarzy widze ze sie pojawia, niestety ludzie ktorzy najdalej byli we wsi obok maja to do siebie ze nie pogratuluja Ci spelniania marzen:) bawcie sie dobrze i stworzcie wspomnienia ktore beda z wami do konca zycia :)
@comfyStefan: Widzisz stefan, z tymi podróżami to jest tak, że jak jesteś płytki jak talerz zupy to możesz zjechać cały świat i #!$%@? zobaczysz.
Jak ten grubas na fazie - biec przez kraje żeby 'zaliczyć', krzyknąć tu byłem! i #!$%@?ć dalej.
Egipt o którym wspomniałeś jest kolebką cywilizacji, masa ciekawych rzeczy, interesująca kultura, do tego idealne miejsce do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem, można tam jechać 10x i czegoś nowego się uczyć,
@LittleOpa trochę masz rację z tymi podróżnikami, ale z drugiej jak jesteś człowiekiem, który ma jakieś życie albo chociaż je planuje to jednak nie jest takie proste, ani wygodne jak bardziej interesuje Cię kultura, zabytki, architektura, widoki, jedzenie, ale nie chcesz za bardzo polegać na tym czy się dogadasz z czeczeńskim hodowca kóz, albo czy mongolski stepowy osadnik da Ci się przytulić do jego konia w nocy, żebyś nie zamarzł.
Większość ludzi