Wpis z mikrobloga

  • 1122
Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze. Razem z moją dziewczyną będziemy przez kilka miesięcy zwiedzać Azję Południowo-Wschodnią. Naszą podróż zaczynamy w Bangkoku. Nie mamy z góry ustalonego planu podróży no bo po co? Na bieżąco będziemy decydować gdzie pojedziemy w dalszej kolejności.

Gdyby ktoś chciał śledzić nasze przygody to zapraszam do obserwacji tagu - > #wieczniewolni
Możesz również zaplusować pierwszy komentarz. Wtedy będę wolał Ciebie pod kolejnymi postami.

Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji. Praktyczne porady, ceny na miejscu, ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc, nasze przygody? No i z jaką częstotliwością chcecie aby wrzucał posty i wolał Was?

Dziękuję również wszystkim, którzy obserwowali moja zeszłoroczną podróż do Ameryki Środkowej. Cieszę się, że udało mi się zainspirować kilku Mirków do podróży.

Zapraszam również do obserwacji naszych profili w social mediach. Tam relacjonujemy na bieżąco.

Instagram - https://www.instagram.com/wieczniewolni
Facebook - https://www.facebook.com/wieczniewolni
YouTube - https://www.youtube.com/c/wieczniewolni
Blog - www.wieczniewolni.pl #podroze #natura #wycieczka #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania #tajlandia #bezplanu
ziolo22 - Siema mordeczki! 

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze....

źródło: comment_16734986109WErp14wWhwZlOwX9dfmqf.jpg

Pobierz
  • 409
Ja mam kilka pytan:
1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek na swiecie nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych? To tak jakby o Egipcie napisac, ze zwiedzalo sie Afryke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Czemu sie atencjujesz na IG, fejsie i zydrurze zamiast cieszyc podroza?
3. Czemu wygladasz jak mongol, a piszesz jak czlowiek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
comfyStefan - Ja mam kilka pytan:
1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbard...

źródło: comment_16734988911XVqsvRYeFWX5FnqeImkcl.jpg

Pobierz
Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji.


@ziolo22: JAK TAM MŁODY HEHE?! BYŁO COŚ:
- tentego
- dupcone
- wiercone
- dziergane
- dziurkane
- ruchane
- dmuchane
- bzykane
- pukane
- orane
- sekszone
- lizane
- dymane
- grzmocone
- ciupciane
- je*ane
- kłute
- pompowane
- deptane
- kiszone
- kryte
- peklowane
- #!$%@?
- nitowane
- strzelane z
1. Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek na swiecie nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych? To tak jakby o Egipcie napisac, ze zwiedzalo sie Afryke ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@comfyStefan: No przecież to oczywiste, ze jak się nie podoba randomowemu wykopkowi, co pewnie dalej niż swoją wiocha nosa nie wynurzył, to nikomu innemu tez nie może.

Ulżyło, jak przelałeś swoje frustracje do internetu?
@urojony_uzurpator: w zasadzie nie komentuje w ogole tego typu wpisow, ale skoro zarzucasz gosciowi frustracje, bo ktos podrozuje a on nosa ze swojej wiochy nie wynurzyl to nasuwa sie rowniez pytanie po #!$%@? ci wszyscy atencjusze wrzucaja swoje pseudo relacje z podrozy, jakby pierwszy raz w zyciu opuscili swoja wioche? Chca sie pochwalic czy co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) wszelkie mozliwe informacje sa dostepne w internecie, swiat
@ziolo22: Brawo. Jeszcze tylko wycieczka do NY i na zachodnie wybrzeże USA i zrobiłeś dokładnie to samo co wszyscy ludzie którzy nazywają się podróżnikami.
Powodzenia, ale szczerze to jest już nudne xD