Wpis z mikrobloga

  • 1122
Siema mordeczki!

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze. Razem z moją dziewczyną będziemy przez kilka miesięcy zwiedzać Azję Południowo-Wschodnią. Naszą podróż zaczynamy w Bangkoku. Nie mamy z góry ustalonego planu podróży no bo po co? Na bieżąco będziemy decydować gdzie pojedziemy w dalszej kolejności.

Gdyby ktoś chciał śledzić nasze przygody to zapraszam do obserwacji tagu - > #wieczniewolni
Możesz również zaplusować pierwszy komentarz. Wtedy będę wolał Ciebie pod kolejnymi postami.

Oczywiście pojawia się pytanie do Was. Czego chcielibyście dowiedzieć się z moich relacji. Praktyczne porady, ceny na miejscu, ciekawostki na temat odwiedzanych miejsc, nasze przygody? No i z jaką częstotliwością chcecie aby wrzucał posty i wolał Was?

Dziękuję również wszystkim, którzy obserwowali moja zeszłoroczną podróż do Ameryki Środkowej. Cieszę się, że udało mi się zainspirować kilku Mirków do podróży.

Zapraszam również do obserwacji naszych profili w social mediach. Tam relacjonujemy na bieżąco.

Instagram - https://www.instagram.com/wieczniewolni
Facebook - https://www.facebook.com/wieczniewolni
YouTube - https://www.youtube.com/c/wieczniewolni
Blog - www.wieczniewolni.pl #podroze #natura #wycieczka #turystyka #podrozujzwykopem #zainteresowania #tajlandia #bezplanu
Pobierz ziolo22 - Siema mordeczki! 

Właśnie spełniłem swoje największe marzenie podróżnicze....
źródło: comment_16734986109WErp14wWhwZlOwX9dfmqf.jpg
  • 409
o tak jakby o Egipcie napisac, ze zwiedzalo sie Afryke

@comfyStefan: o #!$%@? jaki wysrw xD


@januszdoe: Ale to jest akurat prawda. ( ͡° ͜ʖ ͡°) To bardzo częste pośród ludzi latających daleko na wakacje że ktoś mówi o wyjazdach do Azji, o tym że lubi podróżować do Azji, że lubi azjatyckie jedzenie, że był w Azji wiele razy i dobrze ją zna... i tak naprawdę
@ziolo22: jedź gdzie chcesz ale wytłumacz co masz z tych wszystkich sociali itd? Ja chyba jakiś dziwny jestem bo często zapominam zrobić zdjęcie tego co podziwiam, po prostu chłonę oczami, a ludzie raz że każde pierdnięcie muszą uwiecznić to jeszcze na 10 różnych socialach. Szkoda zachodu..
Ale festiwal #!$%@? w komentarzach i frustracji. Chłop marzył o zwiedzaniu Azji i ten cel postanawia osiągnąć. To zwala się zgraja #!$%@? mówiąc mu jak ma żyć i czemu jego marzenie jest właśnie Azja bo przecież już ktoś inny zwiedzał Azję więc on #!$%@? nie może.

#!$%@? się że prowadzi IG zamiast zwiedzać xD A może #!$%@? lubi, #!$%@? wam do tego.
Już #!$%@?ąc od tego, czy kogoś to interesuje, czy nie, to gdzie w takim razie odbyć pierwsza dluzsza podróż, jak nie do Azji? Azja jest paradoksalnie dość łatwym kierunkiem na pierwszy dłuższy wypad. Maja do RPA jechać, czy na Haiti, jak ten ziomek ze znaleziska, co się zastanawiał, czy w worku nie wróci? Ja czaje, ze to może kogoś nie interesować, bo w sumie wg mnie tez temat jest wyczerpany, ale normalnie
Dlaczego jeden z najbardziej, jesli nie najbardziej oklepany kierunek na swiecie nazywasz spelnieniem najwiekszych marzen podrozniczych?


@comfyStefan: Jak śmiesz marzyć o czymś, co nie jest wystarczająco wysublimowane dla wykopka, tego wyjątkowego płatka śniegu? DALCZEGO #!$%@?!