Wpis z mikrobloga

Spotkałam się z chłopem z #datezone na roochanie. Wydawał się spoko z gadki, nawet inteligentny a nasze preferencje w większości się pokrywały. No i nadeszła godzina spotkania. Chłop cuchnął jakby był świeżo po robocie, nieumyty. Foty też chyba sprzed paru ładnych lat były. Na spotkanie przyjechal w samochodzie z fotelikiem dziecięcym z tyłu a w środku wszędzie walały się graty tego dziecka XD Z rozbieganym spojrzeniem zapytał się czy możemy pojechać na nieoświetlony parking bo on nie chce żeby ktoś go widział XD Na tapecie w telefonie szczęśliwa rodzinka.
A ja się głupia wystroiłam i wypachnilam i myślałam że chociaż jakąś pitce zjemy XD
#tinder #erodate #damskiprzegryw
  • 81
@AssireVarAnahid: dobra, ale nie czaję po co chciałaś jeść pizzę przed seksem?
przecież po pizzy to tylko śpiączka spożywcza, a do seksu przydałby się dynamizm xD

może poszukaj se trójkąta 2K+M z jakąś fajną parą? mniej czajenia się i krindżu, plus nowe, ciekawe horyzonty się otwierają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
taking poszukiwaczy jest sporo na portalach, na nas nie trafisz bo nie ten region, ale jednorożców tak
@AssireVarAnahid: To nie było odniesienie do Ciebie, a do tamtej laski. Ale w twoim kontekście zapytam inaczej, bo zakładam ze mimo jego wyglądu miałaś ochotę na zabawę - czemu sama trochę tematu nie pociągnęłaś do przodu widząc ze typ trochę się spalił.
@Mathas: Ochota mi przeszła w momencie zobaczenia obrączki na palcu. Już pomijając fakt że zdjęcia się mijały z rzeczywistością. Ja potrafię pociągnąć temat, mam doświadczenie z mniej śmiałymi facetami ale sorry nie zamierzam przyczyniać się do rozpadu czyjegoś małżeństwa.
Brzuchaty tatuś, ale na co drugiej sondzie ulicznej laski same przyznają, że ich ulubiony typ sylwetki to „dad bot” xD


@Mathas: serio tak kobiety odpowiadają? myślałam, że idealna sylwetka to w kształcie litery V. Zresztą to wszystko się rozchodzi raczej o proporcje, jeśli ktoś jest ulany, ale równomiernie i ma zachowane jakieś proporcje, to wygląda to inaczej niż w przypadku osoby, która ma duży brzuch, a do tego chude nogi i
@larine: No właśnie, dlatego większość lasek wcale nie chce kulturysty czy dopasowanego gościa, bo jak ma czuć się taka przeciętna laska przy nim? Sama sobie odpowiedz :)
@larine: Nie do końca. Jak zapuścisz bęben piwny to nie jest to wcale dad bod xD Ale jak jesteś trochę podlany to nie ma tragedii, każdy ptaszek ma swój daszek.
@AssireVarAnahid: Siemka! Jestem młodym chłopakiem, któremu marzy sie porządne zerżnięcie w dupe.
W skrócie o mnie: Mam na imię Kacper, mam 19 lat, mieszkam w Nisku (mam lokum więc o to sie nie martw) Oferuje takie rzeczy jak: anal,lód z połykiem,lizanie jajek,rimming) Jestem bardzo posłuszny i zawsze słucham się swojego Pana. Jestem równiez otwarty na Twoje propozycje :). Interesuja mnie spotkania realne ale także wymiana zdjęciami,filmikami,kamerka(dochodzenie na niej) Gwarantuje dyskrecje.
Mój