Wpis z mikrobloga

Spotkałam się z chłopem z #datezone na roochanie. Wydawał się spoko z gadki, nawet inteligentny a nasze preferencje w większości się pokrywały. No i nadeszła godzina spotkania. Chłop cuchnął jakby był świeżo po robocie, nieumyty. Foty też chyba sprzed paru ładnych lat były. Na spotkanie przyjechal w samochodzie z fotelikiem dziecięcym z tyłu a w środku wszędzie walały się graty tego dziecka XD Z rozbieganym spojrzeniem zapytał się czy możemy pojechać na nieoświetlony parking bo on nie chce żeby ktoś go widział XD Na tapecie w telefonie szczęśliwa rodzinka.
A ja się głupia wystroiłam i wypachnilam i myślałam że chociaż jakąś pitce zjemy XD
#tinder #erodate #damskiprzegryw
  • 81
To jak robota na pełen etat


@AssireVarAnahid: To wam za to nie płącą? () Nie no żarcik.

przeciez datezone to sciek.


@pakujmandzur: Pan chyba na zbiorniku nie był. Datazone to płatne gówno, więc jakiś tam odsiew jest. Zawsze mnie dziwi, że istnieje niezły ale drogi datezone i w miarę tani ale tragicznie niedopracowany zbiornik.

przecież to gorsze niż tinder


@lexico: To portal na
@AssireVarAnahid:
Poradnik macho:
1) kup E36
2) nie trzymaj fotelików i dziecięcych zabawek w kabinie
3) samochód musi ładnie pachnieć dlatego "new car" załatwi robotę
4) zrób sobie jakiś tatułaż nawet z henny, do tego trochę imitacji złota, ostre perfumy i każda blachara twoja
5) przestań być brzydki - w sensie możesz wygladać jak gangus, ale nie możesz wyglądać na słabeusza
6) musisz być twardy, nie miętki
7) na tapetę w
@AssireVarAnahid: jak umówił się na roochanie a nie na romantyczne tête-à-tête to nie miej pretensji ;)
może żona preferuje taki typ więc myślał, że na mirabelkę też zadziała
tak czy inaczej życzę powodzenia - a o to chyba nie będzie specjalnie trudno IMHO
@AssireVarAnahid: przed spotkaniem z panią z roksy trzeba się umyć, ale tam one się szanują i trzeba płacić, u ciebie jest na odwrót


@BigBoobs: Ale zesranie, jak chłop roocha co popadnie to gigachad, jak baba chce to sie nie szanuje bo kasy za to nie bierze xD co to za podwójne standardy