Wpis z mikrobloga

Jprdl. Jestem na saunarium we Wrocławiu. Siedzimy w jednej saunie w 7 osób, sami faceci. Wchodzi typ z Azjatką i oboje rozmawiają coś tam po angielsku. Normalnie ściągneli ręczniki i usiedli z boku. Azjatka chyba fajna. Przede mną siedziało dwóch gości, a ja byłem na samej górze i leżałem sobie. Patrzę na tych dwóch typów a nawet się nie kryli, tylko normalnie wzrok na tą dziewczynę i nawet głów nie odwracali. Tak chamskiego lampienia się jeszcze nie widziałem. Ale co lepsze jeszcze było dwóch gości co siedziało za tą parą też na górze? Co zrobili? Przeszli na drugą stronę, żeby mieć widok idealnie na tą dziewczynę. Niby za gorąco im tam było wcześniej xD.

Nosz kurva wy wstydu nie macie spermiarze yebani. Jak jeszcze raz zobaczę że coś miauczycie że #pieklomezczyzn i że #dyskryminacjamezczyzn, bo robią jakieś dni tylko dla kobiet to normalnie przyjdę na ten Internet i wam nayebie :). To przez was właśnie takie szajsy się robią, bo zwykła dziewucha nie może w spokoju posiedzieć sobie na saunie, bo ma na sobie wzrok 20 przegrywów co nigdy kobiety nago nie widzieli.

#spermiarzalert #przegryw #wroclaw #sauna #oswiadczeniezdupy #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 96
@cham_i_bezczel: Czy ktoś kazał jej się rozbierać? Jej to widocznie nie przeszkadzało tylko tobie, sojaku. I ty też na nią patrzyłeś jeśli wiesz, że była nago.


Bo normalnym jest ze ludzie na siebie patrza ale co innego gapienie sie ukradkiem, "przypadkiem". A co innego gapienie sje jak w tv. Bylem w saunie w bialce tatrzanskiej. Bylo sporo dupeczek i mlodych facetow. Cale szczescie akurat bylo kulturalnie, oprocz jednego starego dziada ktory
@cham_i_bezczel: XD Teraz biało rycerzem jest się wymagając kultury, pewnie dla nich miała do sauny wchodzić w ubraniu xd sama jest sobie winna( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypominają mi braindeadów z Holandii (z którymi niestety pracowałem xd) którzy chodzili na plażę nudystów i siedzieli za znakiem i komentowali ludzi XD, Po czym przychodzili na magazyn i opowiadali jak to tym razem "fajna się trafiła ( ͡° ͜
@cham_i_bezczel Ty wiesz, że jak dziewczyna chce to może sobie siedzieć na saunie w ręczniku i nikt nie będzie miał o to #!$%@??

Druga sprawa to jak gadali w saunie to trzeba było im zwrócić uwagę bo mają siedzieć cicho, a nie gadać.

@krzysiek944 We Wrocławiu jest normalnie strefa dla kobiet :)
Nosz kurva wy wstydu nie macie spermiarze yebani. Jak jeszcze raz zobaczę że coś miauczycie że #pieklomezczyzn i że #dyskryminacjamezczyzn, bo robią jakieś dni tylko dla kobiet to normalnie przyjdę na ten Internet i wam nayebie :). To przez was właśnie takie szajsy się robią, bo zwykła dziewucha nie może w spokoju posiedzieć sobie na saunie, bo ma na sobie wzrok 20 przegrywów co nigdy kobiety nago nie widzieli.


@cham_i_bezczel:
KondominiumKatoSocjalistyczne - > Nosz kurva wy wstydu nie macie spermiarze yebani. J...

źródło: comment_1672766845EkEoxS649jEArQsVeLpskT.jpg

Pobierz