Wpis z mikrobloga

Jprdl. Jestem na saunarium we Wrocławiu. Siedzimy w jednej saunie w 7 osób, sami faceci. Wchodzi typ z Azjatką i oboje rozmawiają coś tam po angielsku. Normalnie ściągneli ręczniki i usiedli z boku. Azjatka chyba fajna. Przede mną siedziało dwóch gości, a ja byłem na samej górze i leżałem sobie. Patrzę na tych dwóch typów a nawet się nie kryli, tylko normalnie wzrok na tą dziewczynę i nawet głów nie odwracali. Tak chamskiego lampienia się jeszcze nie widziałem. Ale co lepsze jeszcze było dwóch gości co siedziało za tą parą też na górze? Co zrobili? Przeszli na drugą stronę, żeby mieć widok idealnie na tą dziewczynę. Niby za gorąco im tam było wcześniej xD.

Nosz kurva wy wstydu nie macie spermiarze yebani. Jak jeszcze raz zobaczę że coś miauczycie że #pieklomezczyzn i że #dyskryminacjamezczyzn, bo robią jakieś dni tylko dla kobiet to normalnie przyjdę na ten Internet i wam nayebie :). To przez was właśnie takie szajsy się robią, bo zwykła dziewucha nie może w spokoju posiedzieć sobie na saunie, bo ma na sobie wzrok 20 przegrywów co nigdy kobiety nago nie widzieli.

#spermiarzalert #przegryw #wroclaw #sauna #oswiadczeniezdupy #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 96
@prawilnik: @RyouNarushima: @stefan_pmp: @reydel: nie ma dla was ratunku xD

1. jest coś takiego jak 'etykieta' na saunie, obejmuje ona to że nie siedzi się w ubraniach tylko się rozbiera
2. nie można na kogoś patrzeć przez kilka minut tak chamsko
3. można spojrzeć kto wszedł i ja też tak zrobiłem, ale później obserwowałem tylko tych dwóch gości przede mną
4. parka zaraz uciekła jak tylko spermiarze się
bo robią jakieś dni tylko dla kobiet to normalnie przyjdę na ten Internet i wam nayebie :).


@cham_i_bezczel: po pierwsze #!$%@? byś zrobił. Po drugie jak chcą to niech zrobia strefę dla kobiet, zamiast ograniczać dostęp facetom. Co do zachowania w saunie to fakt, że niektórzy zachowują się creepy i potrafią się gapić bezczelnie non stop - bo jak ktoś na kogoś zerknie w saunie to nic dziwnego, ale gapienie się
@cham_i_bezczel: Nie przetłumaczsz. Co miesiąc jest płacz na wykopku że dni dla kobiet na jakiś saunach i tłumaczę, że potrzebne, bo takie akcje się odwalają, to wykopki mówią, że niemożliwe, że jakieś pojedyncze przypadki, że kobieta powinna zwracać uwagę a obsluga wypraszać, dni dla kobiet niepotrzebne, bo przecież ludzie przestrzegają etykiety w większości.

Ale jak opisujesz faktycznie taką sytuację, to na pewno laska chciała żeby stare janusze jej się gapiły na