Wpis z mikrobloga

Jprdl. Jestem na saunarium we Wrocławiu. Siedzimy w jednej saunie w 7 osób, sami faceci. Wchodzi typ z Azjatką i oboje rozmawiają coś tam po angielsku. Normalnie ściągneli ręczniki i usiedli z boku. Azjatka chyba fajna. Przede mną siedziało dwóch gości, a ja byłem na samej górze i leżałem sobie. Patrzę na tych dwóch typów a nawet się nie kryli, tylko normalnie wzrok na tą dziewczynę i nawet głów nie odwracali. Tak chamskiego lampienia się jeszcze nie widziałem. Ale co lepsze jeszcze było dwóch gości co siedziało za tą parą też na górze? Co zrobili? Przeszli na drugą stronę, żeby mieć widok idealnie na tą dziewczynę. Niby za gorąco im tam było wcześniej xD.

Nosz kurva wy wstydu nie macie spermiarze yebani. Jak jeszcze raz zobaczę że coś miauczycie że #pieklomezczyzn i że #dyskryminacjamezczyzn, bo robią jakieś dni tylko dla kobiet to normalnie przyjdę na ten Internet i wam nayebie :). To przez was właśnie takie szajsy się robią, bo zwykła dziewucha nie może w spokoju posiedzieć sobie na saunie, bo ma na sobie wzrok 20 przegrywów co nigdy kobiety nago nie widzieli.

#spermiarzalert #przegryw #wroclaw #sauna #oswiadczeniezdupy #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 96
Ale jak opisujesz faktycznie taką sytuację, to na pewno laska chciała żeby stare janusze jej się gapiły na cycki, a Ty jesteś bialorycerzykiem, sojakiem i gejem.


@caius_cosades: Idąc do sauny AKCEPTUJESZ, że inni będą patrzeć na twoje nagie ciało. Tak samo wychodząc z domu na ulicę AKCEPTUJESZ, że ktoś na Ciebie spojrzy (na ciało, na ubiór, na zachowanie, cokolwiek). I działa to niezależnie od twojej płci.

Jak jakieś lewackie osoby feministyczne
@RyouNarushima: Ale jak miała być ubrana na saunie xD? Wiesz, że w prawdziwych saunach w saunarium jest zakaz tekstyliów bo byś się poparzył xD? Chodzisz czasem do prawdziwych saun?

No i poza tym czym innym jest popatrzenie się na kogoś tak jakby to było na ulicy a czym innym trzymanie wzroku na cyckach xD jak nie rozumiesz, że mogło to być nie komfortowe to nie mam pytań.
@cham_i_bezczel: Toś se chłopie misję wymyślił, tłumaczenie zakolakom, że kobieta może odczuwać dyskomfort to jak próba nauki szympansa fizyki jądrowej xD. Przecież na tym portalu napisanie CZEGOKOLWIEK pozytywnego o kobiecie lub wspomnienie, że coś im może przeszkadzać to białorycerstwo, bycie cuckiem itd. nie warto się denerwować i z wykopkami o tym dyskutować. Przecież widzisz jakie mają porady - niech k0bieta zostanie w ubraniu xD.
@wojtas_mks: > Idąc do sauny AKCEPTUJESZ, że inni będą patrzeć na twoje nagie ciało. Tak samo wychodząc z domu na ulicę AKCEPTUJESZ, że ktoś na Ciebie spojrzy (na ciało, na ubiór, na zachowanie, cokolwiek). I działa to niezależnie od twojej płci.

Akceptuję, że ktoś może mnie zobaczyć, nie akceptuję, że będzie się gapił. Ty byś się czuł komfortowo gdyby 4 facetów przyglądało się Twojemu fiutowi na saunie? Uważał byś że to