Wpis z mikrobloga

@rastaffan: normalna cena niestety
Aa na wykopie każdy programista 15,30,50k liczy sobie sam bo to przecież strata pieniędzy tyle wydawać co można samemu zrobić ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kisne z tych wszystkich wielkich przedsiębiorców wystawiających kilkanaście faktur rocznie i ich niezrozumienie ze ktoś chce zapłacić za to żeby mieć to ogarnięte za
@bb89: Ja rozumiem bo sam nie lubię pownych rzeczy robić, ale akurat księgowość zobecnymi na rynku rozwiązaniami (wfirma, infakt, ifirma) jest przyjemna i jako programista 100k( ͡° ͜ʖ ͡°) sam tego pilnuję bo lubię.

@rastaffan: 39 netto w Infakt, ale bez dedykowanego ksiegowego. Jak już pojmiesz co i tak to zajmuje tyle samo czasu co kontakt z księgowym.
@rastaffan: księgowemu też trzeba dostarczyć skany faktur albo papiery, a przygotowanie ich to jest największa część roboty. Po tym jak przeszedłem z normalnego księgowego na wfirmę mam wręcz łatwiej i nie muszę niczego tłumaczyć księgowemu. Na przygotowanie dokumentów mam czas do 20/25 dnia miesiąca zamiast do 10tego jak przy normalnym księgowym. Nie ma też co ukrywać, że Ci za 200zł/msc ogarniają coś więcej niż totalne podstawy. No i odpowiedzialność tak czy
@rastaffan u mnie od roku 300zł netto, ale właśnie parę dni temu dostałem info o podwyżce.

W cenie mam doradztwo podatkowe, dlatego zresztą ich wybrałem ale robi się zbyt drogo (dla mnie) i mocno zastanawiam się nad Infakt - przyjaciółka ma, płaci netto chyba 150zł i sobie chwali, głównie dlatego że trafiła na fajną księgową.