Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4387
#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD
Pobierz
źródło: comment_1672222481sEBbF2HDY74dszn35DJwFB.jpg
  • 222
elebracja bułki z kotletem i wymyślanie jej kraftowości jest popieprzone xD


@LebronAntetokounmpo: Może i tak, ale porównujesz to ze śmieciowym żąrciem, gdzie zapłacisz 80 procent ceny zwykłego burgera (jeśli nie mówisz o cheesburgerze) a dostaniesz ułamek składników i za 15 minut jesteś znowu głodny
a ulicę dalej w barze mlecznym masz dwudaniowy obiad na porcelanowej zastawie, w ciepłym i przy stole, jeszcze pani ci go przyniesie do stołu, a zapłacisz jak za pół porcji dowolnego kratowego gówna, w dodatku bez sensacji żołądkowych xD


@jaroty: Nigdy w życiu nie zjadłem w takiej jadłodajni nic jadalnego. To oszczędnościowy syf, który zadowoli tylko osoby które lubią się żywić jedzeniem bez smaku.
Rozumiem, że niektórym ludziom to smakuje, ale
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nooders: zaraz prąd i gaz tak wywali, że przestanie się opłacać, poza tym istotnie składniki byłyby tańsze, ale nie wliczasz czasu potrzebnego na przygotowanie :d

@paramyksowiroza widocznie źle trafiałeś, nje wiem co chciałeś osiągnąć rzucając epitetami typu popłuczyny, ale tego typu lokale mają swoją renomę i często setki dobrych ocen na googlu, po prostu podają dobre i tanie jedzenie, a ty próbujesz wprowadzić jakiś nie wiem co w sumie xD
Byłem w lato na takim zlocie food trucków u nas (miasto powiatowe) z córką - strasznie chciała iść. Ceny pomijam, ale kupiłem w kilku budach różne rodzaje żarcia i wszędzie płaciłem kartą - okazuje się, że za wszystkimi stoi jedna ta sama firma która organizuje cały event. Jak dla mnie niezła lipa
@Megasuper: prosty mechanizm, jest popyt, jest podaż, zwykłe prawo rynku. Bazujesz chyba na tym co dzieje się na tzw zlotach, w lokalnych foodtruckach ceny wcale nie są aż takie spore przecież
mi już przeszedł bzik na burgerownie i jak mam ochotę na burgera to jem w maku i tyle. Celebracja bułki z kotletem i wymyślanie jej kraftowości jest popieprzone xD


@LebronAntetokounmpo: po ostatnich podwyżkach w macu to teraz taniej jest zjeść normalnego burgera w burgerowi xD
@Megasuper: o gustach się nie dyskutuje, jeśli ktoś chce przepłacać w imie mody jego rzecz, jeśli ktoś chce przepłacać w imię własnego dowartościowania się jego rzecz
Ty możesz mieć swoje zdanie na ten temat, i to też Twoja rzecz, zupełnie nie rozumiem po co o tym robić wpis-kto lubi niech robi skoro nikogo to nie krzywdzi, a że Polacy to naród niezbyt rozgarnięty to ten biznes się kręci.
Zaznaczam iż to
widocznie źle trafiałeś, nje wiem co chciałeś osiągnąć rzucając epitetami typu popłuczyny, ale tego typu lokale mają swoją renomę i często setki dobrych ocen na googlu, po prostu podają dobre i tanie jedzenie, a ty próbujesz wprowadzić jakiś nie wiem co w sumie xD


@jaroty: Trafiałem do różnych lokali z "polską kuchnią domową" i mogę stwierdzić że to syf, bo opiera się prlowskim oszczędzaniu na wszystkim. Niektórzy to lubią, bo tak