Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4385
R---------a mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i w---------z na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD
Megasuper - R---------a mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za g...

źródło: comment_1672222481sEBbF2HDY74dszn35DJwFB.jpg

Pobierz
  • 222
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Megasuper: zarabianie na ludziach z kompleksami, którzy przepłacając za różne towary i usługi próbują się dowartościować - nowe, nie znałem.
To samo przecież jest z ciuchami w sieciówkach. Dajmy na to spodnie które kosztują w sklepie 130 zł, a cena ich wyprodukowania w Bangladeszu to 10 centów xD
  • Odpowiedz
@munioman: no nie zgodzę się. Tego typu rowerki stoją w wyznaczonych miejscach. Ogarniają to gminy albo ich jednostki np zarządy dróg itd. Licencja czasowa na rozłożenie takiego punktu to najczęściej licytacja ofert, która potrafi być warta ciężkie pieniądze
  • Odpowiedz
mi już przeszedł bzik na burgerownie i jak mam ochotę na burgera to jem w maku i tyle. Celebracja bułki z kotletem i wymyślanie jej kraftowości jest popieprzone xD


@LebronAntetokounmpo: nie popadajmy w skrajności. Pomiędzy burgerem z argentyńskiej wołowiny przyrządzonej przez drwala a burgerem drwala w McD jest jeszcze sporo miejsca na normalne, dobre burgery w zwykłych burgerowniach.
  • Odpowiedz
ciekawe k---a gdzie masz w polsce jeszcze bary mleczne


@Vidan: w Wawie są, ale tak średnio polecam. tzn Maja dobre rzeczy, ale trzeba wiedzieć co zamawiać.
  • Odpowiedz
Moim zdaniem najlepiej jest zrobić burgera we własnym domu. Ja idę do Lidla i kupuje mięso mielone, bułki do burgerów, warzywa, sosiwa i mam cztery burgery domowej roboty wysmażone tak jak chcę i podany z czym chcę, a wydam tyle ile za jeden w co drugiej burgerowni w #warszawa


@Mantis_Toboggan_MD: po to idziesz na miasto, żeby nie robić samemu i nie mieć zapachu smażonej wołowiny w domu.
  • Odpowiedz
To samo przecież jest z ciuchami w sieciówkach. Dajmy na to spodnie które kosztują w sklepie 130 zł, a cena ich wyprodukowania w Bangladeszu to 10 centów xD


@zloty_wkret: to jedź i kup w Bangladeszu.
  • Odpowiedz
to w zamyśle


@Megasuper: To w zamyśle biznes jak każdy inny.

serwowane za grosze bo nie masz lokalu


@Megasuper: Oszukali system. Zarabiają krocie, zwrot z inwestycji jak nigdzie indziej. Czego ich nie wykosisz z rynku? Taka okazja na miliony.
  • Odpowiedz
Jest taki foodtruck, hindus w Krakowie. Nie jest to złe żarcie, ale taniej, dużo lepiej i więcej, do tego na talerzu dostaniesz w każdym innym w godzinach lunchowych :P
  • Odpowiedz