Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4386
#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD
Pobierz Megasuper - #!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze...
źródło: comment_1672222481sEBbF2HDY74dszn35DJwFB.jpg
  • 222
@Megasuper ŁUNAS W BOLZDZE. Mordo zrób se wakacje, należy Ci się, blisko, możesz gdzieś w Europie. Od razu się wyleczysz z ŁUNAS W BOLZDZE, bo świat poza naszymi granicami jest zaskakująco podobny. Food trucki to moda jak pierdyliard innych. Nie jesteś na chińskim streetfoodzie na oleju ze studzienki niestety tylko w Europie a foodtruck to nie mały biznesik biednego człowieka tylko knajpka na kółkach w modnych miejscach.
Nie reklamują się bo są w jakiś norach zagrzybiałych i śmierdzących PRLem do tego wygrzebujesz ze swojego pysznego dwudaniowego dania włosy kucharki halinki która ostatnie badania sanepidowskie robiła 50 lat temu po skończeniu liceum.


@Vidan: wpadnij do Białegostoku, odwiedź 2-3 bary mleczne i przestań pierdzielić, bo u nas takie lokale nadal mają się dobrze ( ʖ̯)
@Megasuper: Zamawialiśmy czasem z takich barów mlecznych w pracy na zmianę z tymi foodtrackami. Żarcie z tych barów może było tanie, ale jakość składników i smak naprawdę były kiepskie. Do tego żarcie było bardziej tłuste niż z tych foodtracków. Do kapusty walili kupę tłuszczu, schabowy na oleju chyba z wczoraj i do ziemniaków też lali tłuszcz. Masakra. I to nie jest tak, że to w jednym tylko zamawialiśmy z trzech różnych
@Megasuper: bez beki, jadlem raz z budy na jakims festiwalu, bo nic innego nie było. Tam gowno jest plus te ceny. Jak widzialem co ludzie dostaja za 40 zl, to mi sie smiac chcialo.
@LebronAntetokounmpo: celebracja nie, ale mam swoja ulubiona burgerownie i zestawik burger+fryty+piwko za 40 zl to zdecydowanie lepsza, smaczniejsza i korzystniejsza opcja niz cokolwiek z maka. I nie chodzi mi o te gowna z pasibusa wielkosci kajzerki.
@Megasuper: Street food to jest dziś już cały sektor gastronomii. I tak samo jak restauracja nie jest dobra, tylko dlatego że ma zawodowych kucharzy, tak samo food truck nie jest dobry tylko dlatego, że jest food truckiem. To samo dotyczy ceny. Problem polega na tym, że Polacy nie potrafią odróżnić dobrego żarcia od #!$%@?, więc i tu i tu serwuje im się gówno, bo zeżrą wszystko. A skoro tak, to się