Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4386
#!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze bo nie masz lokalu, kelnera i zastawy tylko kupujesz za drobne i #!$%@? na chodniku a w naszym kraju jest to tak celebrowane i trendy że hamburger w papierku w takiej ciężarowce kosztuje wiecej niż w knajpie xD
Pobierz Megasuper - #!$%@? mnie to że foodtruck to w zamyśle tanie żarcie serwowane za grosze...
źródło: comment_1672222481sEBbF2HDY74dszn35DJwFB.jpg
  • 222
Idea powinna być inna, że można zjeść coś dobrego/ciekawego taniej niż w barze/restauracji, druga rzecz że teraz w wielu miastach nawet mniejszych nie jest problemem zjeść coś "bardziej orientalnego" np. jakieś indyjskie knajpy.


@Cezar111: w PL poza dużymi miastami to masz polska pizze, kebsa i chinola.Nic wiecej
mi już przeszedł bzik na burgerownie i jak mam ochotę na burgera to jem w maku i tyle. Celebracja bułki z kotletem i wymyślanie jej kraftowości jest popieprzone xD


@LebronAntetokounmpo: Jak burgery w maku to parodia jedzenia xD Zgadzam się, że większość burgerów nie jest wart swojej cany (próbowałem wiele miejsc i zazwyczaj miałem 2 reakcje: 1. "jest ok" 2. "jestem zawiedziony"). Ale mam jedno czy dwa sprawdzone miejsca, gdzie burgerki
@Megasuper: Tylko, że u nas niewiele jest foodtrucków w stylu amerykańskim tj. stojących w okolicach biurowców, gdzie możesz sobie wyskoczyć w przerwie na lunch #!$%@?ć coś na chodniku. U nas foodtrucki sa na zlotach, festiwalach, targach itp, gdzie każda buda płaci haracz oganizatorom za możliwość sprzedaży w tym miejscu, do tego pracują w weekendy w kilka mc w roku, więc starają się natrzepać hajsu na cały rok.
mi już przeszedł bzik na burgerownie i jak mam ochotę na burgera to jem w maku i tyle. Celebracja bułki z kotletem i wymyślanie jej kraftowości jest popieprzone xD


@LebronAntetokounmpo: mnie dziwi czemu żadna z tych burgerowni nie robi naprawdę dobrych, prostych i względnie tanich cheesburgerów. Powiedzmy po 10 zł, wielkości trochę większej niż chess z maca. W USA jest tego mnóstwo a u nas ze skrajności w skrajność. Albo Mac
@jaroty: XDD ciekawe #!$%@? gdzie masz w polsce jeszcze bary mleczne


@Vidan dokładnie w każdym dużym mieście i zawsze zjesz dużo, smacznie, tanio i bez rewolucji.
@Megasuper: ja myślę, że bieda umysłowa musi sobie wmawiać, że coś jest lepsze, luksusowe chciaż to zwykła buła z mięsem. Jakieś kompleksy. Badania pokazują, że można ten sam produkt sprzedać 5x drożej bo wtedy ludzie myślą, że to coś bardziej ekskluzywnego i bardziej tego pożądają. Budy z żarciem to nic nowego a stulejarze w rurkach zrobiły im PR.