Wpis z mikrobloga

  • 754
Moi mili, dostałem od Google płatność za reklamy. Myślałem, że będę mógł wypłacić wszystko zbiorczo po dwóch miesiącach, jednak płatności są automatyczne. Postanowiłem więc przelać zgodnie z obietnicą pieniądze na dzieci niedosłyszące już teraz i nie czekać na zbawienie. Drugi przelew puszczę po otrzymaniu kolejnej płatności – jeśli zostanie przekroczony próg minimalnej kwoty do wypłaty. Jeśli jednak nie przekroczę tego progu, wyłączę reklamy i przeleję kwotę z własnych pieniędzy. Na ten moment kwota za grudzień wynosi niecałe 60 zł.
ALE
W międzyczasie magiczny algorytm YouTube wypromował jeden z moich ostatnich filmów, przez co treści z mojego kanału zyskały w zeszłym tygodniu ponad 40 tysięcy wyświetleń, co przełożyło się na około 224 zł przychodu. Korzystając z tego zbiegu okoliczności, te pieniądze również zamierzam przeznaczyć na fundację Echo. Tak więc po 20 stycznia wkleję kolejne potwierdzenie przelewu kwoty z AdSense z reklam na stronie i YouTube.
#tonskladowy
Pobierz Roszp - Moi mili, dostałem od Google płatność za reklamy. Myślałem, że będę mógł wypł...
źródło: comment_1672208300pzQyPMJKoSOQu6Yni9n44c.jpg
  • 72
@tumiwisizm takie mi wygenerował bank wczoraj kiedy kliknąłem w "potwierdzenie transakcji"


@Roszp: Są dwa potwierdzenia. Jedno jest przed sesją elixir i jest to zlecenie przelewu. W tym momencie możesz napisać do banku "Aaa rozmyśliłem się, cofnijcie przelew" i oni to zrobią. Drugie to potwierdzenie przelewu, pojawia się w momencie kiedy już nie ma opcji anulowania.

I to jest właśnie najlepsze potwierdzenie.

Tak tłumaczę, taka ciekawostka.