Wpis z mikrobloga

O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie po prawej jest takiego brzydkiego? Fajnie wyrzeźbione ciało, trochę kg masy mięśniowej z niskim bf i tyle, a ludzie się spruli jakby conajmniej ważyła 20kg więcej i była na towarze, rozumiem, że każdy ma swój gust ale pisanie, że to nie są już kobiecie kształty to XD
#mikrokoksy #silownia #rozowepaski
Arekt - O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie ...

źródło: comment_1672070413jaKKn1koYhMX4HU1oBHAr4.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Arekt: w większości mają kompleksy i tyle. Tylko ktoś, kto sam ćwiczy wie ile pracy i dyscypliny kosztuje takie ciało. Może się to podobać, lub nie, ale krytykowanie tego to wielkie xD

@k8lin: Aha czyli jak ktoś ćwiczy to już nie można na nic zwracać uwagi?

Z resztą patrząc po komentarzach to to ci "ćwiczący, pracujący nad sobą" sami się zesrali o to że ktoś takiej umięśnionej z
  • Odpowiedz
@Arekt: Wykop jest niesamowity. Napiszesz pochlebny komentarz nt. wyglądu dziewczyny - zostaniesz nazwany simpem lub spermiarzem. Napiszesz niepochlebny komentarz nt. wyglądu dziewczyny - zostaniesz nazwany incelem lub przegrywem. Nikomu nie dogodzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gien: A ja uważam że d------a laska która narabie drzewa i przyniesie sama worek węgla z szopy za kobiece, każda jest wielką panią domu, ojejku kuchnia, talerzyki i trelemorele, każda taka jest, a ta sama wbija na kotłownie i rządzi, a ty się chłopie nie w--------j jak rozpala w piecu bo w cymbal zarobisz xD To czy coś jest czy nie jest w opór subiektywne w tym przypadku
  • Odpowiedz
@gien kobiecość to konstrukt społeczny. Tak samo jak i męskość.
W antycznej Grecji męskie były małe penisy.
Problem jest tako, że to twoja subiektywna opinia, nie sama prawda
  • Odpowiedz
@Fearaneruial
Rozmawiamy o tym, która bardziej więc czemu p--------z o body facie? XD
To w końcu rozmawiamy o preferencjach czy o tym co jest zdrowe a co nie?
Jakby ważyła 90kg to już byłaby wyzywana od wielorybów, ale jak prowadzi dyscyplinę i aktywny tryb życia to z automatu staje się nie kobieca, logika wykopkow xd
  • Odpowiedz
@Filippa: piszę o body facie bo odpisuję na komentarz wyżej w którym gość obraz po lewej określił:
"zero miesni i wiszacy fat, na pewno zdrowsze od nadwagi i otylosci ale dlugofalowo pojawia sie problemy z kregoslupem i stawami"

Co jest brednią i do tego się odnosiłem

A aktywny tryb życia to troszkę za mało na efekt po prawej. To są grube godziny plus głodzenie się i ograniczenie płynów przed zrobieniem
  • Odpowiedz
@Arekt: Mi, jako prostemu samcowi bardziej podoba się po lewej. Pełniejsze, bardziej zaokrąglone kształty. Natura mi każe wybrać te, ze "zdrową" ilością tkanki tłuszczowej, żeby miała czym wykarmić ewentualny płód. Powtarzam: Natura
  • Odpowiedz
@Giban
Jaka natura?
Skoro istnieją ludzie, którym się podoba sylwetka po prawej to w takim razie uniwersalność cech pożądanych to p---------e
  • Odpowiedz