Wpis z mikrobloga

O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie po prawej jest takiego brzydkiego? Fajnie wyrzeźbione ciało, trochę kg masy mięśniowej z niskim bf i tyle, a ludzie się spruli jakby conajmniej ważyła 20kg więcej i była na towarze, rozumiem, że każdy ma swój gust ale pisanie, że to nie są już kobiecie kształty to XD
#mikrokoksy #silownia #rozowepaski
Arekt - O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie ...

źródło: comment_1672070413jaKKn1koYhMX4HU1oBHAr4.jpg

Pobierz
  • 175
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@peszmerd: pomijajac to ze ta po prawej dzieki zdrowszej diecie i znacznie silniejszym gorsecie miesniowym wyeliminowala bolace plecy, kolana i miednice, ryzyko miazdzycy czy innych chorob wiencowych
@peszmerd: kobiecy organizm potrzebuje tłuszczu a dokładniej do poprawnej produkcji hormonów potrzebuje pewnej ilości tłuszczu
jak zejdzie z body fat poniżej pewnego poziomu to na przykład miesiączka zaniknie

mając tylko te obrazki do oceny to stawiam radosną diagnozę że obraz po prawej przedstawia osobę mniej zdrową

jeszcze twierdzisz że lewa będzie miała większe problemy ze stawami a to już całkiem mnie dziwi - ona tam nie ma nawet 22 BMI na
@Arekt: mi się nie podoba ta po prawo. Ale problem jest inny - #!$%@? kogo interesuje co się komu podoba, po co w ogóle szukać potwierdzenia słuszności swojego gustu u innych? Wolisz chude? Grube? #!$%@? mnie to obchodzi, oglądaj i zachwycaj się czym chcecie
@Arekt: Chodzi o to, że osoby nie dbające o sylwetkę lubią ubliżać osobom które o nią dbają. Dlatego zdarzają się abstrakcyjne sytuacje jak koleżanka z konkretną nadwagą komentująca efekt nie obżerania się byle czym i aktywności fizycznej "brzuchem jak u chłopca" bo masz widoczne mięśnie brzucha. Gdyby role były odwrócone od razu byłaby afera i zarzuty o fatshaming. ¯\_(ツ)_/¯
@Arekt: "o nie! Komuś nie podobają się umięśnione kobiety i śmiał napisać o tym post na wykopie!? Jak może Ci się nie podobać coś co mi się podoba? Ku**a jak?!".
Na mój gust ta po prawej wygląda za mało kobieco i tyle, a jak Ci się takie panny podobają to luz.