Wpis z mikrobloga

O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie po prawej jest takiego brzydkiego? Fajnie wyrzeźbione ciało, trochę kg masy mięśniowej z niskim bf i tyle, a ludzie się spruli jakby conajmniej ważyła 20kg więcej i była na towarze, rozumiem, że każdy ma swój gust ale pisanie, że to nie są już kobiecie kształty to XD
#mikrokoksy #silownia #rozowepaski
Arekt - O co chodzi, że się tu masa osób w komentarzach spruła. Co w tej dziewczynie ...

źródło: comment_1672070413jaKKn1koYhMX4HU1oBHAr4.jpg

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Arekt Warto też dodać, że drugie zdjęcie czyli to po prawej jest wykonane w innym świetle, jest podrasowane i może faktycznie ta masa mięśniowa jest mniejsza. Jeśli miałbym ocenić, która lepsza to ta na lewo. Ale jakby zostało wykonane w tej samej pozie i świetle to pewnie po prawej. Mimo wszystko chylę czoła za włożony trud bi wiem ile to kosztuje.
  • Odpowiedz
@Arekt: wow odkrycie, że są gusta i guściki, ja dałem plusa na tę po lewej i mam bardzo w to wywalone czy jest silniejsza czy słabsza niż ja, oceniam sobie fotkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Arekt: przecież ta laska jest pięknie zrobiona. Zarysowane mięśnie w c--j kobieca, zdrowa. Wykopki zawsze się przyjebią.
  • Odpowiedz