Wpis z mikrobloga

@Nie_bo_ty: nie lubisz, to nie lub. Ja lubie i oglądam, a jak sie z czyms nie zgadzam (a jest tego troche) to sie tym nie przejmuje i ogladam dalej to, co mi sie podoba. Polecam ten stan, można np. wybierać programy, cieszyć sie nimi i nie #!$%@?ć wszystkich o inny gust. Mozna tez nie obrażać sie gdy niedoszły idol okazuje się częściowym dzbanem. Po prostu można nie przejmować sie zyciem innych
@Nie_bo_ty: Pamiętam jeszcze jak w 2014-2015 Pisał te swoje polityczne wysrywy i jak każdy na tt robił mu laskę o Stano w końcu ktoś prawdę napisał. O Stano a może cykl o polityce zrobisz ty taki mądry.
Kojarzy może ktoś po 8 latach jeden tekst na weszło o polityce?
@petarda: wymyślił patent w którym w tamtych latach pisał wulgarne teksty, inspirowane Zarzecznym. Teraz tez pozostała mu tylko kontrowersja bo nic innego nie umie. Wiedzy sportowej mało. Wszystkie programy które prowadzi opiera na kontrowersji
@rakiwo:

nie to jest kwestia waszego #!$%@? politycznego, jak za bardzo utożsamiasz sie z dana opcja polityczna to wpadasz w motyw oblężonej twierdzy i wydaje ci sie ze twoich atakują mocniej. Tylko w tym programie oberwało 2politykow PiSu vs jeden Tusk.


Różnica jest taka, że jeżeli chodzi o polityków PiSs to ten duet NIGDY nie zahacza o najgłośniejsze afery, które w danym momencie pis próbuję wyciszyć (załóżmy że w tym samym
@Bydlak420: @potezny_polak: Szybki test, na ostatnie 15 programów w 7 tematem głównym był PiS lub ktoś z okolic PiSu (liczę tutaj komendanta policji i granatnik).
Do tego w pozostałych programach, których nie oznaczyłem też były pociski mniejsze po PiSie.

Ani raz w temacie głównym nie było nikogo z opozycji no chyba, że liczymy prezydenta Wrocławia.

Tak jak pisałem skończcie z tą oblężoną twierdzą bo ktoś śmiał się zaśmiać z waszej
Pobierz
źródło: comment_1672050177EuUzIv3qDhAqTvA753Zhqs.jpg
@Bydlak420: No reprezentuję przede wszystkim rozmowę na argumenty i uwierz chciałbym to zarzucać innym w szczególności tobie, bo kompletnie nie potrafisz się odnieść nawet do jednego argumentu a jedyne co rzucasz swoją subiektywną oceną.
@Bydlak420: Typie, wkleiłem Ci listę ostatnich 15 programów gdzie masz wyszczególnione, że w 7 tematem głównym był PiS i jego afery a w tym samym czasie opozycja była obśmiana 2 razy a ty dalej pieprzysz coś o tym, że ten program jest tendencyjny i więcej czasu jest poświęcane na obśmianie opozycji. No naprawdę, nie kompromituj się, pokonała Cię matematyka na poziomie 3 klasy podstawówki.
@Bydlak420: Specjalnie dla Ciebie wyszczególniłem wszystkich, którzy zostali pojechani w ostatnim programie. No chyba bardziej równo się nie dało.

1. Podś#!$%@? z Kaczyńskiego (PiS)
2. Podś#!$%@? z Tuska (opozycja)
3. Podś#!$%@? z komendanta (PiS)
4. Podś#!$%@? z prezydenta Wrocławia (opozycja?)
5. Podś#!$%@? z Jabłonowskiego (odklejency)
6.Podś#!$%@? z Jandy (influencer)
7.Podś#!$%@? z Edyty Górniak (odklejeńcy)
8. Podś#!$%@? ze Sterczewskiego (opozycja)
9. Podś#!$%@? z posłów z PiSu, że wszystko sobie sami wezmą (PiS)
XD trzeba być naprawdę „głupkiem” żeby nie zauważyć wyraźnej tendencji. Debili po każdej stronie politycznej nie brakuje ale w tych programach z mazurkiem 90% to naśmiewanie się akurat z opozycji ¯\(ツ)/¯


@Bydlak420:

Ale to jest nieprawda. Po prostu kłamiesz bezczelnie a przygłupy cię jeszcze plusują. Nie oglądam wszystkich odcinków, część wyłączam gdy są zbyt żenujące, ale akurat ten świąteczny zobaczyłem... i gdzie tam masz 90%?

Żarty były i z Kaczora i