Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bydlak420

Bydlak420

Dołączył 6 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 18808
  • Znaleziska 7099
  • Mikroblog 11709
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 65

727

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Cisowianka pozywa Skarb Państwa. Woda: 23% VAT, a COLA: 5%

Producent wody Cisowianka (Nałęczów Zdrój) złożył pozew przeciwko Skarbowi Państwa i zawiadomił Komisję Europejską w sprawie absurdów w polskim systemie podatkowym. Podczas gdy państwo promuje zdrowy tryb życia, czysta woda butelkowana jest obłożona najwyższą stawką 23% VAT, a niektóre napoje z so

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 2 godz. i 35 min temu
  • 89
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    afera
  • #
    gospodarka
Bydlak420
Bydlak420 15 min temu via Wykop
  • 0
Jak to szło? Wykopki to świadomi użytkownicy, którzy nie dadzą sobie wcisnąć kitu? XD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1156

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Oto jak wygląda "praca" na dyżurach

Życie lekarza :D

armiakrolewska
z
joemonster.org
dodany: 17.06.2026, 17:20:57
  • 149
  • #
    polska
  • #
    lekarz
  • #
    nfz
  • #
    szpitalnadoriel
  • #
    leczenie
  • #
    sluzbazdrowia
Bydlak420
Bydlak420 17.06.2026, 22:00:56 via Wykop
  • 6
@Jariii: jak uwzględniłeś "Szefa FEDu" to mogłeś też dodać naszego "szefa" NBP (wylądowałby na 2 miejscu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nawet to nie przyćmiłoby tej patologii
Czoso
Czoso
17.06.2026, 13:12:53
  • 3441
Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 000 USD miesiecznie

2. Prezydent USA - 33 000 USD

3.Przewodniczacy
Czoso - Zarobki miesieczne. Od najwyzszych do najnizszych

1. Ortopeda z Grójca - 60 ...

źródło: image

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 17.06.2026, 21:54:39 via Wykop
  • 3
@Czoso: jak dodałeś "Szefa FEDu" to mogłeś też dodać naszego "szefa" NBP (wylądowałby na 2 miejscu) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale nawet to nie przyćmiłoby tej patologii
  • Odpowiedz

1446

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

Tak Allegro chce się pozbyć Paczkomatów InPostu

W skrócie, allegro żąda wyższej dopłaty od sprzedawcy za dostawę inpostem niż allegro delivery. Więc sprzedawcy zaczynają usuwać opcje Smart z paczkomatów. W komentarzu przykład.

Knaga90
z
antyweb.pl
dodany: 11.06.2026, 19:02:37
  • 412
  • #
    inpost
  • #
    allegro
  • #
    zakupy
Bydlak420
Bydlak420 12.06.2026, 18:18:09 via Wykop
  • 0
@larkinflight: nie zesraj się lewaku, to prywatna firma

390

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Brud i zaniedbanie w UK oczami Polaka

Fragment codziennego życia w UK

chmielman
z
instagram.com
dodany: 23.04.2026, 10:03:57
  • 130
  • #
    uk
  • #
    emigracja
  • #
    heheszki
  • #
    anglia
Bydlak420
Bydlak420 23.04.2026, 19:24:06 via Wykop
  • 1
akurat do UK wyemigrowała spora część największej polskiej patologii
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
NadwornyPanicz
15.04.2026, 16:01:37
  • 613
#polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdalne, że szok. Żyjemy w idiokracji. Już przemilczę tego typa po lewej, ale zapraszanie do palacu faceta, ktory szerzy fejki, dezinformacje, gra przeciwko UE, jest antyukrainski - to jest po prostu szczyt wszystkiego. To jest jakis upadek autorytetow i totalna degeneracja spoleczenstwa.
NadwornyPanicz - #polityka #youtube #bekazpisu #neuropa #polska

To jest tak absurdal...

źródło: image

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 15.04.2026, 18:09:58 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pepperami
Pepperami
16.12.2025, 09:37:08
  • 311
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 16.12.2025, 16:52:50 via Wypiek
  • 0
To AI. Ale nawet śmieszny
  • Odpowiedz

438

Emocje szefa ochrony, który opowiada totalne głupoty i wzywa policjantów. Zakaz

Emocje szefa ochrony, który opowiada totalne głupoty i wzywa policjantów. Zakaz

Pytają czy umiem czytać, chcą, żebym z nimi poszedł, najlepiej usunął nagrania, wylegitymował się, no bo jest zakaz!. Odwiedzam Opole. Trafiam na rozemocjowanego dowódcę ochrony przy jednym z obiektów oznaczonym znakiem zakazu foto w sposób pozaprawny! Wzywają gliniarzy. Jest to sytuacja, która dzie

elemel90
z
youtube.com
dodany: 25.11.2025, 14:56:15
  • 73
  • #
    audytobywatelski
Bydlak420
Bydlak420 25.11.2025, 21:12:03 via Wypiek
  • 34
@Petururururu bordo zarzuca, że ktoś przepala czas ¯\(ツ)/¯

227

Ksiądz, nieletni i biznesmeni wśród ofiar. Policjant przyznał się do 97 zabójstw

Pokaż treści 18+

Ksiądz, nieletni i biznesmeni wśród ofiar. Policjant przyznał się do 97 zabójstw

Do 97 zabójstw w czasie zeznań przyznał się mężczyzna o pseudonimie Horus. Wśród jego ofiar był ksiądz, biznesmeni czy nieletni. Salwadorczyk był policjantem i członkiem specjalnej grupy egzekucyjnej, którą opłacał burmistrz gminy La Paz Oeste znajdującej się w południowo-środkowej części kraju.

gerwazy-oko
z
rmf24.pl
dodany: 05.11.2025, 11:59:34
  • 27
  • #
    salvador
  • #
    wydarzenia
  • #
    kryminalne
Bydlak420
Bydlak420 05.11.2025, 17:13:20 via Wypiek
  • 4
@manowak2016 w działaczach konfederacji też znajdziesz ludzi co ściągają imigrantów do Polski

775

TV Republika właśnie wyprzedziła TVP1. Jest nowym liderem wśród telewizji

TV Republika właśnie wyprzedziła TVP1. Jest nowym liderem wśród telewizji

To historyczny wynik. W lipcu Republika pierwszy raz w historii została najpopularniejsza stacją wśród wszystkich telewizji. Minimalnie wyprzedziła Jedynkę, która straciła co piątego widza, m.in. dlatego, że rok temu miała Euro 2024 w ramówce.

ZobaczLink
z
wirtualnemedia.pl
dodany: 02.08.2025, 12:21:23
  • 382
  • #
    ciekawostki
  • #
    media
  • #
    telewizja
  • #
    tvp
  • #
    tvrepublika
  • #
    polska
Bydlak420
Bydlak420 03.08.2025, 12:21:24 via Wykop
  • -1
@Makavlani: prywatna stacja Kaczyńskiego, wiec zajebiście.
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
51431e5c08c95238
16.06.2025, 14:29:02
  • 616
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 16.06.2025, 16:56:26 via Wypiek
  • 0
@51431e5c08c95238 pomogą tak samo jak Armenii kiedy została zaatakowana przez Azerbejdżan ( ͡~ ͜ʖ ͡°) a Armenia należy do Ruskiego odpowiednika NATO- OUBZ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
CrazyZdzich
CrazyZdzich
12.06.2025, 12:09:25
  • 507
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 12.06.2025, 17:43:31 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

1007

Grzegorz Braun zniszczył wystawę w Sejmie

Grzegorz Braun zniszczył wystawę w Sejmie

Grzegorz Braun zniszczył wystawę w Sejmie poświęconą równości i tolerancji. Do zdarzenia doszło po południu, przed głosowaniem nad wotum zaufania dla rządu. Poinformował o tym reporter RMF FM Kacper Wróblewski, któremu również udało się nagrać ten incydent.

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 11.06.2025, 13:31:39
  • 366
  • #
    polityka
  • #
    braun
  • #
    neuropa
Bydlak420
Bydlak420 11.06.2025, 17:42:46 via Wykop
  • 0
Akcja typowo pod publikę.
Wątpię, że ta wystawa jest od dzisiaj, a wybrał sobie akurat dzień głosowania nad wotum zaufania, żeby było o nim głośno. Tak samo jak przy akcji z gaśnicą, wybrał dzień zaprzysiężenia rządu, choć chanuka jest obchodzona w sejmie od 2007 roku, jakoś wcześniej mu to nie przeszkadzało. Co on w ogóle robił w sejmie, jak już nie jest posłem RP?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

CoDwa
CoDwa
CoDwa
11.06.2025, 15:32:59
  • 126
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 11.06.2025, 17:39:52 via Wykop
  • 0
Akcja typowo pod publikę.
Wątpię, że ta wystawa jest od dzisiaj, a wybrał sobie akurat dzień głosowania nad wotum zaufania, żeby było o nim głośno. Tak samo jak przy akcji z gaśnicą, wybrał dzień zaprzysiężenia rządu, choć chanuka jest obchodzona w sejmie od 2007 roku, jakoś wcześniej mu to nie przeszkadzało. Co on w ogóle robił w sejmie, jak już nie jest posłem RP?
  • Odpowiedz
Montezuma0987
Montezuma0987
25.03.2025, 21:48:03
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 26.03.2025, 06:38:20 via Wykop
  • 5
@Montezuma0987:
Bydlak420 - @Montezuma0987:

źródło: DEBIL

Pobierz
  • Odpowiedz

1100

2 młode dziewczyny cudem wyrwały się grupie napastliwych mężczyzn [Film]

Pokaż treści 18+

2 młode dziewczyny cudem wyrwały się grupie napastliwych mężczyzn [Film]

"Mediolan, Sylwester. Młode dziewczyny zostały otoczone i napastowane. Grupa legalnie przebywający tam cudzoziemców, rozdzieliła siłowo dziewczyny od chłopaków i zaczęli je obmacywać. Tuż obok stała policja, która niestety nie widziała zdarzenia. Dziewczynom udało się na szczęście uwolnić."

faneks
z
x.com
dodany: 07.01.2025, 14:48:48
  • 164
  • #
    imigranci
  • #
    wlochy
  • #
    europa
  • #
    sylwesterzwykopem
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    4konserwy
Bydlak420
Bydlak420 07.01.2025, 18:08:49 via Wypiek
  • 0
@PabloGonzalez
Bydlak420 - @PabloGonzalez

źródło: image_picker_ED19CE0B-3522-48A8-8B87-4FED45DA6567-18676-0000023E6EA7399C

Pobierz
Bydlak420
Bydlak420 07.01.2025, 18:10:33 via Wypiek
  • 10
@LulekTV
Bydlak420 - @LulekTV

źródło: image_picker_2518FC5D-67ED-4B16-AD13-1FB73F373D15-18676-0000023F05F5CD30

Pobierz
krzysio2138
krzysio2138
24.12.2024, 14:43:34
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 24.12.2024, 21:05:45 via Wykop
  • 2
Bydlak420

źródło: WXefOZEhiWkqOi78z5GZCHL06r0hOW6T

Pobierz
  • Odpowiedz
120_Dni_Sodomy
120_Dni_Sodomy
24.12.2024, 17:18:20
  • 152
pozdro danony ma być spokoj na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pracbaza #policja #chwalesie #sluzba #swieta
120DniSodomy - pozdro danony ma być spokoj na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)


 #pracbaza #policj...

źródło: temp_file5702552272061110535

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bydlak420
Bydlak420 24.12.2024, 21:04:38 via Wykop
  • 8
Bydlak420

źródło: WXefOZEhiWkqOi78z5GZCHL06r0hOW6T

Pobierz
  • Odpowiedz

1286

Rząd kupuje Diesle i benzyny. Nie chcą jeździć elektrykami, choć wybór jest

Rząd kupuje Diesle i benzyny. Nie chcą jeździć elektrykami, choć wybór jest

Spalinówki są dla zarządu.

motofilm
z
motofilm.pl
dodany: 23.10.2024, 08:57:21
  • 156
  • #
    bmw
  • #
    mercedes
  • #
    samochody
  • #
    motoryzacja
  • #
    germancars
Bydlak420
Bydlak420 23.10.2024, 11:58:32 via Wykop
  • 26
jestem ciekawy w jaki sposób wyliczyła ze 2,7 m3 wody wystarczy aż na 2,5 roku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 03.01.2022

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking