Wpis z mikrobloga

@Nie_bo_ty: a ja tam lubię ten program, nie dlatego ze jest jakoś lotny tylko dlatego ze łatwo odsiewa głupków,którym mózg zjadła polityczna propaganda od normalnych ludzi. Oni w tym programie po równo drwią z PiSu i opozycji i zawsze mnie bawi jak jakieś durnie się oburzają ze tym razem pojechali po ich stronie.
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: xD np właśnie o takich osobach jak ty mówię, którzy na konkretny argument potrafią się tylko odszczekać typowym hasłem z dupy. Mimo wszystko Wesołych Świat i dystansu do otaczającego Cie świata życzę ;)
  • Odpowiedz
Oni w tym programie po równo drwią z PiSu i opozycji i zawsze mnie bawi jak jakieś durnie się oburzają ze tym razem pojechali po ich stronie.


@rakiwo: w przypadku porównań pisu do po to jechanie równo po obu stronach ma swoją nazwę i jest nią symetryzm.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: kurde teraz to nawet program satyryczny jest skazany na symetryzm bo zbyt mało jedzie po PiS-ie a zbyt dużo po opozycji. Mam propozycje, to oglądaj szkło kontaktowe tam z pewnością znajdziesz to czego szukasz,a nam symetrystą którzy lubią podrwić z jednych i drugich zostaw nasze programy ok?
  • Odpowiedz
@rakiwo: XD trzeba być naprawdę „głupkiem” żeby nie zauważyć wyraźnej tendencji. Debili po każdej stronie politycznej nie brakuje ale w tych programach z mazurkiem 90% to naśmiewanie się akurat z opozycji ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Nie_bo_ty: nie lubisz, to nie lub. Ja lubie i oglądam, a jak sie z czyms nie zgadzam (a jest tego troche) to sie tym nie przejmuje i ogladam dalej to, co mi sie podoba. Polecam ten stan, można np. wybierać programy, cieszyć sie nimi i nie #!$%@?ć wszystkich o inny gust. Mozna tez nie obrażać sie gdy niedoszły idol okazuje się częściowym dzbanem. Po prostu można nie przejmować sie zyciem innych
  • Odpowiedz