Wpis z mikrobloga

Całe życie obszedłem się bez Facebooka, Insta czy Whatsappa.
W przedszkolu panie założyły grupę fb i wszystko tam udostępniają, informację, zdjęcia itp.
No i #!$%@? chyba muszę założyć, bo ostatnio zawiozłem bombla i się okazuję, że jakaś wycieczka w ten dzień o któej nic nie wiemy -_-
Wspomnę tylko, że przedszkole ma wykupiony dedykowany system (iPrzedszkole), tylko się okazuję, że już go panie zdążyły porzucić na rzecz fb :(

Jak to u was jest?

#tatacontent #facebook #dzieci #przedszkole #reptilianie
  • 28
@budyn bez FB studiowałbym nie 7 (xd) a 14 lat. Też byli tacy buntownicy nie chcący założyć dla świętego spokoju i też byli zawsze zdziwieni że zajęcia odwołane, poprawa była albo odpowiedzi do kolosa wszyscy mieli od tygodnia. Niestety trzeba dostosować się do grupy a nie na siłę walić głową w mur i liczyć że ktoś będzie pamiętać że do tego jednego to trzeba zawsze gołębia wysyłać
@broker no to niech kolega zaproponuje lepsze rozwiązanie, przekona wszystkich i jak trzeba pomoże w ogarnięciu:p wydaje mi się że akurat grupa na FB to idealna rzecz dla przedszkola, akurat jest to platforma na której siedzi większość boomerow z dziećmi w tym wieku i można obgadywac bieżące sprawy. W innych dziedzinach (kurde grupy hobbystów albo nie wiem jakieś technikalia) FB to raczysko ale akurat w tym przypadku myślę że rigcz i ciężko
@UlanaGraszka Jaka patologia, wszyscy się zgadzają, a jedno nie?
A w tym przypadku, rodzice weganie i zabronili, żeby dziecko piło mleko, więc jak jadły zupę mleczna to specjalnie dziecko wyprowadzali, bo ryczało.
@budyn: w prywatnym przedszkolu udało się bez, podstawą kontaktu nie jest gównogrupka tylko sms na telefony podane w zgłoszeniu dziecka, do kontaktu w sprawach mniej ważnych jest aplikacja podobna do tej co opisałeś.

Niestety w publicznej szkole facebook wygrał bo librus jest tragiczny.

podasz swoje imię i nazwisko to olaboga, już wielkie korporacje będą cię śledzić


@inrzynier: i powiązany z nazwiskiem numer telefonu, i email, i historię przeglądanych stron. Olaboga,
hitherto - @budyn: w prywatnym przedszkolu udało się bez, podstawą kontaktu nie jest ...
No i #!$%@? chyba muszę założyć, bo ostatnio zawiozłem bombla i się okazuję, że jakaś wycieczka w ten dzień o któej nic nie wiemy -_-


@budyn: Jeśli potraktujesz to jedynie jako źródło niezbędnych informacji, blokując wszystko co ci zbędne, to może nawet przeżyjesz to starcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)