Wpis z mikrobloga

Całe życie obszedłem się bez Facebooka, Insta czy Whatsappa.
W przedszkolu panie założyły grupę fb i wszystko tam udostępniają, informację, zdjęcia itp.
No i #!$%@? chyba muszę założyć, bo ostatnio zawiozłem bombla i się okazuję, że jakaś wycieczka w ten dzień o któej nic nie wiemy -_-
Wspomnę tylko, że przedszkole ma wykupiony dedykowany system (iPrzedszkole), tylko się okazuję, że już go panie zdążyły porzucić na rzecz fb :(

Jak to u was jest?

#tatacontent #facebook #dzieci #przedszkole #reptilianie
  • 28
@budyn Dobrze rozumiem że irytujesz się bo Ty jeden musisz zainstalowac specjalną aplikację do kontaktu z przedszkolem, więc Twoim rozwiązaniem jest żeby wszyscy, łącznie z Tobą, musieli zainstalować inną aplikację do kontaktu z przedszkolem?

@broker Co to znaczy lepsze? Bo jeżeli za pomocą FB i formacja dociera do wszystkich rodziców oprócz jednego, a za pomocą tej drugiej nie dociera do nikogo, to ta druga na pewno nie jest lepsza do kontaktu z
Pobierz kwiatosz - @budyn Dobrze rozumiem że irytujesz się bo Ty jeden musisz zainstalowac sp...
źródło: comment_1671810530NCkDn8DWP3Mjag4doaHXPg.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@budyn: jakoś z 4-5 lat temu miałem pomysł żeby zrobić apke dla przedszkoli ale po rozmowie z dwoma dyrektorami dałem sobie spokój.
1.Facebook działa też jako reklama, zasięgi tip więc porzucenie go na rzecz aplikacji nie jest takim dobrym krokiem i jednak wszyscy korzystają z grup na Messengere. Moim zdaniem to jest rak bo to komunikacja wszyscy do wszystkich i szczerze wkurzają mnie powiadomienia od innych rodziców o wiadomościach które nie
@budyn: też z tym walczę, na szczęście obecnie najważniejsze wiadomości lecą przez apke dedykowną, a do tego nie wyraziłem zgody na publikację wizerunku dziecka. Moim zdaniem udostępnianie zdjęć dzieci na platformie która rości sobie do tych zdjęć prawa mija się z celem. Przeszkola/szkoły powinny hostowac swoje strony, a zdjęcia dzieciaków powinny być dostępne tylko dla rodziców.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@budyn: nie słuchaj tej tłuszczy. Masz rację oczywiście i mnie też to #!$%@?. Bo to jest też tak, że nawet założenie konta może niewiele dać bo przecież nie korzystasz z tego gówna na codzień więc i tak może Cię coś ominąć.