Wpis z mikrobloga

@Canova: Bardzo się cieszę, że mogłem dorastać razem z rozwijającą się technologią komputerowa i rodzącym się internetem. Piękna to była podróż. (,)
  • Odpowiedz
@Canova: 2005 moje daily dopiero co wyjechało z fabryki i było tutaj szczytem marzeń a nie gratem. Mój dwa graty Trabanty 1.1 miały 15 lat kurde mol oddajcie mnie ten 2005!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gmekowsky: nic mi się nie pomyliło bo chyba lepiej wiem jak ustawiłem sobie klawisze ¯\_(ツ)_/¯

Ollie pod 2, flipy pod 4, graby pod 6 i grindy pod 8. Do tego obrotówy pod 7 i 9 i switch chyba pod 0.
  • Odpowiedz
2005 rok i taka bieda? Tak wyglądały lata 90


@inflacja_biedaku: Masz tam Windowsa XP (czyli po 2001, i to raczej grubo), za kolesiem stoi urządzenie wielofunkcyjne (czyli raczej też po 2005).

Jakbym miał stawiać, to bym powiedział że to ewidentnie pierwsza kadencja PiS. LCD w tamtych czasach który nie bł gównem to tak raczej pod 1000 zeta, nie 600.
  • Odpowiedz
@Canova: grałem wtedy dużo w Tibie. Pierwszy raz wtedy zarobiłem kasę na sprzedaży postaci itemow i Golda.
W miesiącu zarabiałem około 90zl xd
  • Odpowiedz
Po drugie to był czas ciągłych zmian, których nie dało się dogonić - w okolicy 2000 kupowałeś komputer w cenie malucha i kilka miesięcy później wychodziło P4 i małeś złoma (najbardziej rynek wyruchał ludzi, którzy w okolicach 1997 kupili Pentium bez MMX a kilka miesięcy później pojawiła się kolejna iteracja już z tymi instrukcjami i zmiotła wszystko co dotychczas wypuszczono).


@aegypius: to

Komputer w tamtych czasach to nie było coś, co kupowało się na lata. Taki 1996-7 to było Pentium 1, które w okoli 1999 było gównem w porównaniu do Pentium III. A wszystkich zjadł
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gmekowsky: być może był gotowy schemat do wyboru. Pamiętam, że grałem tak a nie jak wszyscy na cvb i spacji, bo układ bardziej przypominał ten z pada na ps1, gdzie wcześniej grałem w THPS 1 i 2. Potem kupiłem sobie pada logitecha w stylu dual shocka.
  • Odpowiedz